❣ عشق بازی زن با شوهر : میتوانید از پشت خود را به شوهرتان که جایی در ایستاده، بچسبانید و بدنتان را به وی بمالید یا  کلیتوریس که تحریک پذیرتر است را هم میتوانید به گونه ای در تماس با بدن شوهرتان قرار دهید.


البته منظورم این بود که با لباس اینکار را بکنید نه برهنه! یا وقتی کنارش دراز کشیدید پاهاتون رو روی پاهاش بندازید و....


❣ عشق بازی زن با شوهر : عمل دیگر اینست که در سکس میتوانید چشم همسرتان را ببندید و بعد با شوخی و... به عشق بازی بپردازید یا هنگام در آوردن شرت و... به وی اجازه ندهید که آنرا از پایتان در آورد به شوخی! البته مواظب باشید لباستان پاره نشود!!! یا طوری نباشد که طرف مقابل را ناراحت کند بلکه به شوخی این کار را انجام دهید❣عشق بازی زن با شوهر : بعضی مواقع پیش آمده که خانم استحمام میکند، و در این زمان مرد وارد  حمام شده و شروع به شوخی هایی بقول یکی از دوستان شیطانی میکند و به  عشقبازی میپردازد.


خوب خانمها هم میتوانند همین کار را با همسر خود انجام دهند یعنی در زمان استحمام شوهرشان، وارد حمام شوند و... (البته این را هم باید متذکر شوم که در حمام به  عشق بازی بپردازید ولی از دخول خودداری کنید مخصوصا به صورت ایستاده!). در ضمن مواظب باشید که سر نخورید!!!!


❣ عشق بازی زن با شوهر : نوک سینه مردان هم مانند خانمها، تحریک پذیر است که با لیسیدن یا با انگشت لمس کردن آن، مرد را  تحریک میکند ! نوازش سر و گوشها و... هم موجب  تحریک مرد میشود


❣عشق بازی زن با شوهر : زمانی را میتونید انتخاب کنید تا هم شما  لذت ببرید و هم شوهرتون. به این صورت:


هنگامی که میخواهید با وی عشق بازی کنید، بطور غیر منتظره یکی از سینه هایتان را از سوتین در آورید و آنرا دم دهانش بگیرید تا بمکد! مثلا زمانی که شوهرتان خواب است و می دانید که تا چند دقیقه دیگر بیدار میشود.  آرام نوک  سینه تان را روی لبانش بکشید و کم کم خودتان در دهانش بگذارید و...... البته بهداشت باید رعایت شده باشد. بعد از حمام بهتر به نظر میرسد.


❣عشق بازی زن با شوهر : در زمان عشق بازی و سکس آه و... سر کنید مثل زمان مکیدن سینه ها. این هم مرد را تحریک میکند.


❣ عشق بازی زن با شوهر : برای اینکه همسرتان وقتی از سر کار بر میگردد خستگی اش رفع گردد. میتوانید شربت با مقداری گلاب برایش تهیه کنید که این خواص را دارا میباشد:


رفع خستگی و تنشها، استرس، افزایش نشاط و  میل جنسی و... این رو گفتم چون برخی خانمها میگویند که همسرتان دو شغله یا خسته از کار است و حوصله عشق بازی و  سکس را ندارد و......


❣عشق بازی زن با شوهر : زمانی باهاش شوخی و عشق بازی کنید که سرگرم کاری نباشد که روی آن تمرکز کرده مثل انجام کارش یا تماشای برنامه مورد علاقه اش! باید زمانی را انتخاب کنید خودتون می فهمید وقتشه!!!


❣ عشق بازی زن با شوهر : میتوان گفت  آلت مردان تحریک پذیری بالایی نسبت به دیگر اعضا دارد. هنگامی که می خواهید همسرتان را  تحریک کنید با مالیدن دست روی شلوار و آلتش میتوانید این خواسته را عملی سازید.


البته قبل از این عمل اول به نوازشش بپردازید و کم کم از نوازش سر به سمت پایین بدن بروید و در آخر آلت را از روی شلوار بمالید


❣ عشق بازی زن با شوهر : سکس خشن را طوری دیگری توصیه میکنیم و آن اینکه به شوخی و جدی عشق بازی میکنید مثلا زمان بغل کردن، سفت تر یکدیگر را بغل میکنید و یا  لب گرفتن را با هیجان بیشتری انجام می دهید و کلا منظور اینست که در این نوع عشق بازی آب و تاب و هیجان داشته باشید نه اینکه لباس یکدیگر رو به زور در بیارید یا ...


❣عشق بازی زن با شوهر : از شوهرتان بخواهید یکبار هم وی لباسش را کم کم از تنش در آورد.


شما هم همین کار را میتوانید انجام دهید ولی شما چون زن هستید باید اینکار را بیشتر انجام دهید تا مرد.


همچنین میتوانید مسابقه در آوردن لباس بگذارید. یا شما لباس شوهرتان در بیاورید یا به وی در بیرون آوردن لباس کمک کنید.


❣عشق بازی زن با شوهر : در زمان عشق بازی یواش با همسرتان صحبت و شوخی کنید.  عشوه و شیطنت هم که با نگاه تحریک آمیز و استریپ و حرکات  سکسی و بازی با بدن خود میتوانید انجام دهید همراه با صدای بچگانه و شوخی!!

سعی کنید اینگونه اعمال و رفتارتان تازه و بی سابقه باشد و تنوع داشته باشد.


❣ عشق بازی زن با شوهر : در عشق بازی میتوانید از عسل، میوه ها،شکلات و... استفاده کنید. برای مثال قبل از لب گرفتن میتوانید لبهایتان را به عسل آغشته کنید یا به نوک سینه ها بمالید و......البته بشرطی که شوهرتان از این کار خوشش بیاد مثلا اینکه عسل چون چسبناک است فقط برای لب خوب باشد ولی برای دیگر قسمتها میتواند مناسب نباشد.


❣ عشق بازی زن با شوهر : در هر بار سکس  پوزیشن جدیدی داشته باشید یا در همان عشق بازی چند بار وضعیت خود را تغییر دهید.

زمان و وقت مشخصی برای عشق بازی تعیین نکنید چون موجب روتین و یکنواختی میشود.


  • آخرین ویرایش:سه شنبه 12 مرداد 1395
نظرات()   
   

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

خرید ماشین و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن 


در بازار جهانی خودرو، شاید تنها تعداد معدودی از مدل‌ها باشند که به عنوان یک «وسیله نقلیه بد» تلقی شوند. از این نظر این روز ها خرید خودرو از بین برندهای مختلف و اینکه کدام خودروی مناسب ما است در دنیای امروز کمی دشوار به نظر می رسد.  در مقابل، تعداد نسبتاً زیادی از مدل‌های دیگر در کلاس خودرویی موردنظر مشتری وجود دارند که فرآیند خرید را قدری مشکل می‌کنند. حتی اگر مشتری از قبل آشنایی خوبی با دنیای اتومبیل داشته باشد، احتمال یک تصمیم ناآگاهانه و یک معامله بد وجود خواهد داشت.


بر این اساس، دست‌اندرکاران مجله Car and Driver پس از ماه‌ها تحقیق بر روی چشم‌انداز بازار اتومبیل و جمع‌آوری بهترین توصیه‌ها در زمینه خرید خودرو، مطالبی مفید آماده کرده‌اند که در ادامه مرور می‌شود. با جایگزین شدن روش‌های جدید خرید، همراه با صرفه‌جویی در زمان و هزینه، می‌توان به لذت بیشتر در خودروهای جدید نیز رسید.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

راهنمای خرید ماشین : خط شروع: تحقیقات

روش قدیمی :گذراندن یک روز تعطیل در نمایندگی برای تصمیم‌گیری

روش جدید: ماندن در خانه، انجام تحقیقات به صورت آنلاین و مراجعه به نمایندگی‌ها فقط برای تست رانندگی


پیشنهاد: روش‌های زیادی برای تحقیق در مورد وسایل نقلیه جدید به صورت آنلاین وجود دارند؛ از وب‌سایت‌های مجلات گرفته تا سایت‌های اختصاصی خودروسازان. حجم اطلاعات در این زمینه به‌شدت زیاد است. سعی کنید که اطلاعات کسب کنید، یادداشت بردارید و اگر خواستید، یک لیست مشخصات تهیه کنید. در هر حال، مهم این است که این کار را قبل از رفتن به نمایشگاه انجام دهید.


وقتی به نمایندگی می‌رسید، سعی کنید از فرصت تست رانندگی استفاده کنید. تنها یک گردش در خیابان اطراف و سپس بازگشت به محل اولیه، نمی‌تواند برای تصمیم‌گیری کافی باشد. از اینکه به کیلومتراژ خودرو اضافه کنید، با سرعت بالا در جاده حرکت کنید و یا با آن در مسیر‌های معمولی‌ رانندگی کنید، هراس نداشته باشید.


اگر فروشنده، خودش از شما تقاضا کرد که در طول تست به همراهتان بیاید، حتماً مؤدبانه از وی تقاضا کنید که ساکت باشد و حواس شما را پرت نکند. به جزئیات توجه داشته باشید. شما در آینده می‌خواهید هزاران کیلومتر با خودروی جدیدتان رانندگی کنید، بنابراین چند کیلومتر اولیه بسیار مهم خواهند بود.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

راهنمای خرید ماشین : بودجه

روش قدیمی: افزایش بودجه خرید برای داشتن یک اتومبیل بهتر با استفاده از طرح‌های لیزینگ

روش جدید: درنظر گرفتن یک اتومبیل کارکرده مناسب، مخصوصاً نمونه‌های که تحت برنامه کنترل کارخانه‌ای CPO قرار داشته‌اند.


پیشنهاد: یک طرح لیزینگ می‌تواند یک مدل خودروی بهتر از تصورات شما را در اختیارتان قرار دهد، ولی باید توجه داشته باشد که در ازای این موضوع باید هزینه‌ای نیز بپردازید.


در لیزینگ یا واسپاری، شما در واقع فقط خودرو را نمی‌خرید؛ بلکه اختلاف بین قیمت فروش کنونی خودرو و قیمت پیش‌بینی شده آن در آینده به اضافه سود و هزینه‌های جانبی دیگر را نیز می‌پردازید. گزینه هوشمندانه‌تر برای این منظور، خرید یک خودروی کارکرده نسبتاً جدید است که قبلاً به میزان مناسبی از قیمت خریدش کم شده باشد.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

شاید یکی از بهترین گزینه‌ها، یک خودروی ۳ ساله باشد که به‌تازگی از طرح لیزینگ خارج شده باشد. در این حالت شما می‌توانید خودرویی را در اختیار داشته باشید که هنوز چهره‌ای شبیه به مدل‌های جدید را دارد و در عین حال، قیمت آن تقریباً به نصف کاهش یافته است.


همچنین مدل‌های دارای طرح CPO با گارانتی اضافه و قراردادهای سرویس، می‌توانند آرامش خاطر بیشتری برای شما به همراه داشته باشند.


راهنمای خرید ماشین : نکته‌های مفید
از دوستان و نزدیکان خود در مورد نمایندگی‌های خوب و فروشندگان معتبر پیشنهاد بخواهید.
یک اختلاف قیمتی کوچک نباید شما را به خرید خودرویی سوق دهد که شما واقعاً دوست ندارید آن را داشته باشید.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

راهنمای خرید ماشین : هنگام انتخاب: بررسی

روش قدیمی: احتیاط کردن و خرید فقط از خودروسازانی که به «کیفیت» شهرت دارند.

روش جدید: درنظر گرفتن شرایط مطالعات مربوط به کیفیت خودروهای جدید. شاید پرداخت هزینه اضافه برای برندی که دارای بالاترین امتیاز کیفیت است، چندان منطقی نباشد.


پیشنهاد: جوایز کیفیت جی‌. دی. پاور و مطالعات انجام شده به این منظور، معمولاً از طرف خودروسازان به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. امّا چیزی که این خودروسازان مغرور به آن اشاره نمی‌کنند، این موضوع است که کیفیت در تمام جاهای این صنعت بالا است.


البته مطمئناً برندهای خوب و بد در صنعت اتومبیل وجود دارند. ولی درنظر بگیرید که در سال ۲۰۱۵، بدترین عملکرد برند از نظر کیفیت اولیه در مطالعه جی‌. دی. پاور، خودروساز ایتالیایی فیات بوده که در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه، دو برابر بهترین برند، یعنی پورشه، مشکلات داشته است.


این در حالی است که بین جایگاه ششم تا پانزدهم تنها ۱۲ مشکل فاصله بوده است و همین برندها، هنوز هم در سطحی کیفی بالاتری نسبت به متوسط صنعت (۱۱۲ مشکل در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه) قرار داشته‌اند.


بنابراین، نتایج تحقیقاتی مانند مطالعات جی. دی. پاور را نمی‌توان به عنوان یک قاعده کلی درنظر گرفت؛ چرا که آنها حتی نارضایتی مالکان از تجهیزات را هم به عنوان مشکل کیفی گزارش می‌کنند. ضمن اینکه هیچ‌گونه تضمینی برای به مشکل برنخوردن در یک خودروی جدید ارائه نمی‌شود.


بنابراین، امتیازات مربوط به کیفیت را در تصمیم‌گیری خود لحاظ کنید، ولی صرفاً به خاطر اینکه جایگاه برند موردنظرتان در رده‌بندی جی. دی. پاور پایین‌تر است، از خریدن خودرویی که به آن علاقه دارید، منصرف نشوید.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

روش قدیمی: گشتن به دنبال آخرین مدل برای یک معامله چشمگیر

روش جدید: انتظار برای یک مدل تجدیدنظر شده. سرعت پیشرفت تکنولوژی‌ها باعث می‌شود که احتمالاً امکانات و مصرف سوخت بهتری در اختیار قرار گیرد.


پیشنهاد: اینجاست که تحقیقات شما نتیجه خود را نشان خواهند داد و هر گونه معامله‌ای برای یک مدل از سال گذشته، باید نسبت به فاکتورهای مختلف سنجیده شود. اولین موضوع، مقایسه میزان تخفیف با میزان کاهش ارزشی است که خودروی موردنظر شما با آن مواجه شده است.


وقتی موقع خرید و فروش چنین خودرویی می‌رسد، این مدل در واقع، هنوز یک خودروی یک ساله است و بنابراین ارزش کمتری نسبت به یک مدل جدید خواهد داشت. در صورتی که خودروساز تجهیزات جدیدی را به نسخه سال قبل اضافه کرده باشد، کاهش قیمت مدل قبلی تشدید خواهد شد.


راهنمای خرید ماشین : بر این اساس، دانستن زمان تجدیدنظر کلی خودروساز برای یک مدل، اهمیت زیادی دارد. بسیاری از مدل‌ها در صنعت خودرو دارای یک چرخه عمر ۴ تا ۶ ساله هستند و پس از آن، در مهندسی و طراحی آنها تغییرات قابل‌توجهی صورت می‌گیرد.


البته گاهی اوقات امکان اضافه‌شدن آپدیت‌ها در یک تجدینظر میان‌دوره‌ای نیز وجود دارد. چنین برنامه‌ای از قبل، در اخبار مربوط به دنیای اتومبیل منشر می‌شوند و آگاهی از آنها می‌تواند شما را در تصمیم‌گیری برای خرید خودرو در زمان مناسب کمک کند.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

روش قدیمی: خرید یک خودروی جدید پس از فرسوده شدن خودروی قدیمی

روش جدید: «شروع خرید» قبل از نیاز به یک خودروی جدید؛ به منظور یک تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر و صرفه‌جویی در هزینه‌ها


پیشنهاد: برای بسیاری از افراد، خرید یک اتومبیل، بزرگترین خرید زندگی‌شان پس از «خانه» است و بر این اساس، در فرآیند خرید آن می‌بایست دقت زیادی اعمال شود.


سعی کنید که هیچگاه برای انجام یک معامله احساس فشار نکنید؛ چرا که ممکن است که فرصت‌های زیادی در آخر ماه یا انتهای یک فصل در اختیار شما قرار گیرد. در این مواقع است که فروشندگان از تحویل خودروها و دریافت پاداش از طرف خودروسازان نسبت به آمار فروش یا جلوگیری از پرداخت هزینه‌های انبارداری ناامید شده‌اند.


اگر واقعاً نیاز فوری به جایگزینی یک خودروی فرسوده پیدا کرده‌اید، می‌توانید یک مدل دیگر را برای یک هفته کرایه کنید تا زمان بیشتری برای تحقیق و خرید داشته باشید. اگر بتوانید یک خودروی مناسب را با قیمت مناسب تهیه کنید، این هزینه کرایه ارزشش را خواهد داشت.


امّا خرید یک وسیله نقلیه نامناسب و سپس تصمیم به جایگزین‌کردن آن در آینده، هزینه‌های زیادی را در زمینه افت قیمت و مالیات برای شما به دنبال دارد. تنها گزینه‌ای که در این میان باقی می‌ماند، سال‌ها «سوختن و ساختن» با اتومبیلی است که هرگز آن را دوست نداشته‌اید.


راهنمای خرید ماشین : نکته‌های مفید
برای تحقیق در بازار خودرو، به میزان کافی زمان صرف کنید؛ مخصوصاٌ اگر مدت زیادی است که از خرید شما می‌گذرد.
نباید به پیش‌زمینه‌های ذهنی قدیمی اتکا کنید. صنعت اتومبیل تغییرات زیادی را تجربه کرده و این روند حتی در ۵ سال گذشته نیز مشهود است.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

راهنمای خرید ماشین : مذاکره

روش قدیمی: تهدید به بیرون رفتن از نمایشگاه به دلیل عدم‌رضایت از شرایط

روش جدید: بیرون انداخته شدن به دلیل خواسته‌های غیر منطقی


پیشنهاد: در حالی که همیشه باید برای ترک کردن نمایندگی به دلیل نامناسب‌بودن معامله آماده باشید، ولی باید به خاطر داشت که خوش‌اخلاق بودن یک قانون شماره یک برای هر نوع مذاکره خرید اتومبیل است. یک فروشگاه حتماً می‌بایست از انجام یک معامله، سودی دریافت کند، وگرنه این کار را انجام نخواهد داد.


توجه داشته باشید که با توجه به شفافیت قیمتی که در بازار اتومبیل وجود دارد، سهم سود و درآمد نمایندگی‌ها از فروش خودرو بسیار کمتر از قبل شده است. وقتی که شما با یک قیمت فاکتور فروش به سراغ فروشنده می‌آیید و برچسب قیمت موجود در نمایندگی را رد می‌کنید، وی مجبور است که درآمد خود را از جنبه‌های دیگر فروش دریافت کند.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

روش قدیمی: ساعت‌ها تلاش طاقت‌فرسا برای گرفتن آخرین تخفیف و آپشن‌های رایگان

روش جدید: گفتگوی مستقیم با فروشنده در مورد نوع خودروی موردنظر و هزینه‌ای که می‌خواهید برای برای آن صرف کنید.


پیشنهاد: قبل از اینکه برای خرید یک خودرو اقدام کنید، حتماً در مورد آپشن‌ها و تجهیزاتی که با آن ارائه می‌شود، و همین‌طور قیمت آن در نمایندگی‌های دیگر اطلاع حاصل کنید.


اگر بدانید که چه چیزی می‌خواهید و چقدر برای شما هزینه خواهد داشت، از طرف یک فروشنده برای خرید خودرویی با پکیج‌های آپشن غیرضروری تحت‌فشار قرار نمی‌گیرید. وقتی زمان تحویل خودروی جدیدتان می‌رسد، سعی کنید که تمام کاغذ‌ها و مدارک آن را تهیه کرده باشید.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

راهنمای خرید ماشین : قیمت نهایی

روش قدیمی: معامله را برای خودرو تمام کنید، سپس با فروشنده بر روی قیمت نهایی بحث کنید.

روش جدید: ابتدا برای قیمت نهایی پیشنهاد بدهید و یا بهتر از آن، خودتان را در جایگاه فروشنده قرار بدهید.


پیشنهاد: یک فروشنده خوب همیشه در همان دقایق اولی که شما نسبت به یک خودروی جدید علاقه نشان می‌دهید، از شما درباره قیمت نهایی سؤال می‌کند.


این موضوع نه فقط به خاطر درج این قیمت در فاکتور، بلکه به دلیل این است که نمایندگی‌ها می‌خواهند خودروهای خود را به‌خوبی به فروش برسانند. قیمت‌های نهایی باعث به جریان افتادن سودآوری بخش خودروهای کار کرده نمایندگی می‌شود. پنهان کردن مبلغ نهایی که می‌توانید برای خودرو بپردازید می‌تواند جریان معامله را به هم بزند و فریبکاری معمولاً بهترین روش برای دریافت یک پیشنهاد منطقی نیست.


راهنمای خرید ماشین :  نکته‌های مفید
درباره قیمت خودرو گفتگو کنید و نه چگونگی پرداخت.
بیش از اندازه هزینه نکنید. هنگامی که می‌خواهید از خودرویتان برآورد قیمت داشته باشید، حتماً چیزهایی مانند اقصاط، بیمه، سوخت و حتی تعمیرات را درنظر بگیرید.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

راهنمای خرید ماشین : پیدا کردن یک منبع سرمایه

روش قدیمی: پول نقد، همه چیز است. برای رسیدن به یک معامل بهتر، پیشنهاد خرید نقدی کنید.

روش جدید: تنظیم برنامه سرمایه‌گذاری درون نمایندگی


پیشنهاد: یک نمایندگی با وجود اضافه کردن مبلغی به بهره، می‌تواند شرایط سرمایه‌گذاری بهتری را نسبت به یک بانک فراهم کند. اگر فروشنده بتواند در پایان معامله به سود دست پیدا کند، امکان مذاکره بر سر یک قیمت پایین‌تر برای شما ایجاد می‌شود. با این وجود، دانستن میزان بهره وام بانکی قبل از رفتن به نمایشگاه اتومبیل، ضرری برای شما نخواهد داشت.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

روش قدیمی: رد کردن هرگونه پیشنهادی که شخص مسئول سرمایه‌گذاری و بیمه به شما می‌کند، حتی یک لیوان آب.


روش جدید: شنیدن حرف‌های فروشنده بیمه. برخی گزینه‌های پوشش گارانتی، ارزش توجه کردن را دارند.


پیشنهاد: قبل از اینکه از پوشش بیمه مربوط به تایرها، چرخ‌ها و سوئیچ‌ها گذر کنید، این موضوع را درنظر بگیرید که جایگزینی سوئیچ‌ها می‌تواند برای شما صدها دلار هزینه داشته باشد. اگر احتمال گم‌کردن آنها برای شما زیاد است، سعی کنید که از هزینه یک سوئیچ جدید برای خودرویتان مطلع شوید.


با توجه به کاربردهای بیشتری که سوئیچ‌های خودروهای امروزی دارند، این هزینه می‌تواند فراتر از چیزی باشد که برای آن متصور هستید. دیگر قراردادهای خدماتی جذابیت چندانی ندارند و اگر تصمیم گرفته‌اید که یکی از آنها را تهیه کنید، می‌توانید پس از خرید خودرو نسبت به آن اقدام کنید.


در هر حال، می‌بایست نسبت به جزئیات بسیار محتاط باشید و کاملاً از خط به خط قرارداد فروش آگاهی داشته باشید. در مورد هر چیزی که به نظر غیرمنطقی می‌آید، سؤال کنید و برای مذاکره در مورد هزینه‌های اضافی مانند «هزینه ثبت» آمادگی داشته باشید.


در واقع، «هزینه ثبت» یک روش متداول در نمایندگی‌ها برای کسب درآمد است که در جاهای مختلف می‌تواند تفاوت داشته باشد. تحت هیچ شرایط نباید چیزی را امضا کنید که از قبل کاملاً و به‌دقت آن را مطالعه نکرده‌اید.

خرید خودرو و نکاتی کاربردی و مفید درباره آن

راهنمای خرید ماشین : ضمانت و بیمه

روش قدیمی: تماس با دفتر بیمه‌ مربوطه در صبح روزی که می‌خواهید خودروی جدید را بگیرید و اطمینان از اعمال شرایط موردنظر

روش جدید: دریافت اطلاعات بیمه به طور مستقیم و قبل از انجام هر گونه معامله‌ای در نمایندگی


پیشنهاد: باید توجه داشته باشید که شرکت‌های بیمه مختلف از استانداردهای یکسانی برای ارزیابی ریسک و تنظیم نرخ‌ها پیروی نمی‌کنند و این موضوع حتی در زمان تأمین هزینه‌های اضافی شامل مواردی مانند قبض‌های جریمه و خسارت تصادفات دیده می‌شود.
نظرات()   
   

 ممکنه شنیده باشید که افزایش فاصله بین هر  رابطه جنسی  میتونه باعث  تنگ تر شدن واژن  زنان بشه ٬ اما به گفته کارشناسان و متخصصان  زنان و  زایمان  اصلأ چنین چیزی حقیقت نداره و هیچ ارتباطی با تنگ تر شدن واژن نداره

 

 برخی زنان به اشتباه تصور میکنن که داشتن رابطه  جنسی کم باعث تنگ تر شدن واژن میشه ٬ و زنانی که رابطه جنسی بیشتری دارن واژن افتاده تری دارن و داشتن رابطه جنسی زیاد باعث  افتادگی واژن اونها شده . اما این فقط یه تصور غلطه . و باور اشتباهیس که اغلب زنان دارن .

 

 

 علت چنین تصور غلطی ریشه در قابلیت  ارتجاعی داشتن ماهیچه های واژنی ( لگنی ) داره ‌. ماهیچه های واژنی بعد از رابطه واژنی به حالت اولیه خود برمیگردند.

تغییر شکل واژن چه زمانی رخ میده ؟

دو بار در زندگی زنان واژن شون برای مدت طولانی تری تغییر شکل میده .

اول بعد از زایمان .

برخی مطالعه ها نشان داده که ماهیچه های واژنی تا ۶ ماه زمان لازم داره تا بتونه به شکل و اندازه نرمال خود برگرده .

زمان دیگه که واژن شما شکل و اندازش تغییر میکنه ٬ زمانیس که شما مسن میشید . زمانی که زنان پیر میشن ٬ سطح  هورمون بدنشون پایین میاد که این به معنای این است که دیوار های واژن نازک تر میشه و قابلیت ارتجاعیش کمتر میشه ٬ و باعث شل شدن و افتادگی واژن میشه .

 

آیا ورزش کردن از افتادگی رحم جلوگیری میکنه ؟

 

در هر سنی زنان میتونن با ورزش کردن از افتادگی و شل شدن واژن جلوگیری کنن .

 

خبر خوب اینکه ماهیچه های واژن میتونن با ورزش کردن بهبود پیدا کنن. در هر سنی زنان میتونن با ورزش کردن از افتادگی و شل شدن واژن جلوگیری کنن .

اگه حس میکنین که واژن شما در زمان برقراری رابطه واژینالی تنگ شده ٬ ممکنه علت آن خشکی واژن باشه که  احتمال داره علت آن نیز این باشه که شما کاملأ تحریک نشده اید و باید مدت زمان پیش نوازی تون رو افزایش بدید تا واژن شما  تحریک بشه .


نظرات()   
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات