رفتار هایی که باعث بروز برخورد و نزاع می‌شوند

 


زنان امروزه آنقدر خسته و تحت استرس هستند، که آنها، بیشتر دوست دارند همسرانی شاداب آنان را در خانه احوال پرسی کنند.این رفتار در روابط باعث بروز زمینه‌های برخورد و نزاع جدید می‌شود. به شیوه‌های مختلف و به درجات متفاوت زنان دوست دارن، مثل مردها شوند. آنها دوست دارند که در خانه و در ارتباطات، مسئولیتی برابر مردان داشته باشند.

 

مرد در چنین شرایطی نمی‌تواند حامی خوبی باشد. اگر زن بیرون از خانه کار می‌کند و برای اینکه خودش باشد نیاز دارد که داخل خانه نیز کار کند و روابط بیشتر مورد حمایت واقع شود. اگر زن کار «رایج مردانه» را انجام می‌دهد مرد نیز باید کار«رایج زنانه» را انجام دهد.

این امر خوب به نظر می‌رسد اما دیدگاه دیری نیز وجود دارد. به همان اندازه که زنان دوست دارند مردان را تغییر دهند مردان نمی‌خواهند زنان تغییر یابند. اغلب مردان با درجات مختلف دوست دارند همسرشان یک فرشته‌ی خانگی باشند، همانطور که مادرشان بود. مرد دوست دارد هنگام برگشتن به خانه تحت مواظبت همسر دوست داشتنی‌اش واقع شود.

درحالی که مرد می‌خواهد همان کاری را کند که پدرش انجام می‌داد، انتظار دارد همسرش همان کاری کند که مادرش انجام می‌داد. غافل از اینکه چقدر زمان می‌برد تا همسرش یک خانه‌دار خوب شود. مرد همچنان از همسرش انتظارات غیر ممکن دارد.

 


دیدگاه ها()   
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic