اگر در اینترنت جستجو کرده باشید حتماً سایتها و مطالب زیادی در مورد ،، penis enlargement ,, یا همان بزرگ کردن آلت جنسی مردان دیده‌اید. شمار آنها آنقدر زیاد است که واقعاً به سختی میتوان تشخیص داد که کدامیک قابل اعتماد و عملی است. واقعاً که دنیای ترسناکی است. بعنوان یک مرد، از یک طرف می‌دانم مردان در مورد این موضوع چگونه فکر می‌کنند و چه احساسی دارد و اما از طرف دیگر بخواهیم به نظرات پزشکان متخصص رجوع کرده باشیم، ذکر موارد زیر مفید به نظر می‌رسد:


* اغلب مردانی که از نظر عملکرد جنسی دچار مشکل هستند، مخصوصاً آنهائی که مشکل راست شدن آلت دارند، با همسر خود به راحتی موضوع را مطرح نمی‌کنند.

* اغلب مردان سعی می‌کنند راه حل مشکل خود را با بحث و تبادل نظر در جمعهای مردانه مثل محیطهای کاری یا دوستان پیدا کنند یا در اینترنت دنبال جواب خود می‌گردند.

* زنان به مردان می‌گویند که اندازه آلت آنها اهمیتی ندارد.

* راست شدن ناقص یا عدم آن (Erectile Dysfunction) در حدود یک سوم مردان وجود دارد، جدا از اینکه از چه نژاد یا رده سنی باشند.

* متوسط اندازه آلت مردانه حدود 5/5 اینچ (حدود 14 سانتیمتر) عنوان می‌شود.

* سرطان پروستات رایج‌ترین نوع سرطان در جهان می‌باشد.

* هر سال 38000 مرد تنها در ایالات متحده جان خود را بر اثر سرطان پروستات از دست می‌دهند که این آمار در حال افزایش است.

* تورم خوش خیم پروستات (BPH) در 50 تا 75 درصد مردان وجود دارد.

* نود درصد از مردان از اندازه یا طول کنونی و توانائی جنسی خود ناراضی هستند.

* اغلب مردان نسبت به افزایش اندازه آلت خود تمایل دارند.

ابعاد بدن فرد ،طول آلت را تحت تاثیر قرار می دهد.اگر فردی چاق و سنگین وزن باشد آلت او کوچکتر به نظر می آید،چون توسط بافت های بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو میرود.این حالت در اصطلاح پزشکی آلت پنهان شده نامیده می شود .

 

اندازه آلت در حالات شل و راست شده

اندازه آلت شل به هیچ وجه نشانگر اندازه آلت در حالت راست شده نمی باشد.در بعضی از مردان اندازه آلت تناسلی به سختی بین حالت شل و راست شده تغییر میکند،اما اغلب مردان آلتی با اندازه متوسط در حالت شل دارند که در حالت راست شده به طور قابل توجه بزرگ می شود.

باید توجه داشت که تا کنون هیچ مدرک معتبرعلمی وجود ندارد که قرص ها،شربت ها،لوسیون ها وروغن ها اثر دایمی در بزرگ کردن آلت داشته باشند
لطفا پول خود را پس انداز کنید

اغلب مردان فکر می‌کنند تنها را واقعی برای داشتن آلتی بزرگتر استفاده از یکی از روشهای زیر است:

پمپ آلت

لوازم کششی یا وزنه آلت

عمل جراحی


پمپهای آلت

در حقیقت این پمپها توسط مردانی بکار می‌رود که از نارسائی‌های انسولین ناشی از دیابت یا اختلالات گردش خون رنج می‌برند. (بهمین دلیل در اکثر کشورها این پمپها تحت بیمه خدمات درمانی قرار دارند).مردانی که تحت چنین شرایطی قرار دارند از گردش خون ضعیف‌تری در نتیجه متابولیسم قند خون خود برخوردارند، تا حدی که حتی خون‌رسانی به ناحیه آلت بدرستی صورت نمی‌گیرد.

تنها کاری که پمپ برای این افراد انجام می‌دهد کشیدن پوست و بافتهای زیرین آن است تا جلوی جریان خون گرفته شود و در نتیجه مقدار خون بیشتری در آلت جنسی تمرکز پیدا کند. بدین ترتیب با محکم گرفته شدن این قسمت، آنها می‌توانند سکس مختصری داشته باشند.

با آزاد شدن فشار روی ناحیه، راست شدن آلت به پایان می‌رسد. با استفاده مکرر از این پمپها اندازه آلت افزایش نمی‌یابد و تنها راست شدن آلت وابسته به آن می‌گردد. پمپهائی با ویژگی FDA وجود دارند که فقط در شرایط بسیار خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.بنابراین آنچه که پمپها انجام می‌دهند این است که آلت را به حالت نیمه شق در می‌آورند تا بتوانید عمل دخول را انجام دهید.


لوازم کششی

انواع زیادی از این وسایل در دنیا وجود دارند. اغلب این وسایل پزشکی مربوط به آلت مردانه برای کمک به بهبود بافتها پس از عمل جراحی (ختنه) هستند. چنین وسایلی بندرت و بمنظور بهبود جای زخم یا بخیه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین مگر در 24 الی 36 ساعت پس از عمل جراحی آلت، نیازی به لوازم کششی نیست.


وزنه‌های آویزان کردنی

وزنه‌هائی که از آلت آویزان می‌شوند برای مدت 2000 سال مورد استفاده قرار می‌گرفته است. شواهدی دال بر این مورد در قبایل آفریقای مرکزی دیده شده است. حتی فرض بر این است که فراعنه مصر باستان از این برای بزرگ کردن آلت خود استفاده می‌کردند. البته این روش عملاً جواب نمی‌دهد، زیرا مشاهده شده است که حتی اگر طول آلت در بلند مدت افزایش یابد، ضخامت و کلفتی آن قطعاً کاهش می‌یابد. با توجه به نوع وزنه، گردش خون نیز کاهش می‌یابد، که بنوبه خود می‌تواند باعث مرگ بافتها گردد.


جراحی آلت (phalloplasty)

این روش برای مردانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که شرایط حادی دارند که ،،micro-penis ,, آلت بسیار کوچک نامیده می‌شود.
در این جراحی‌ها بوسیله بریدن رباط تعلیق (suspesory ligament) یا تزریق بافتهای چربی، عوارض و نافرمی‌های حاد را از یبن می‌برند.جراحی نمی‌تواند طول استحکام ماهیچه‌های آلت را افزایش دهد. همچنین نمی‌توانید توانائی شما در حفظ راست شدن آلت را زیاد کند و بالاخره جراحی نمی‌تواند توانایی انزال شما را افزایش دهد.

در حقیقت، برخی مطالعات نشان می‌دهد که بریدن رباط تعلیق بمنظور بزرگ کردن آلت، در واقع باعث کوتاه‌تر شدن آن در نتیجه اثری که از فقدان رباط بر جای می‌ماند خواهد شد.


روش طبیعی بزرگ کردن آلت
گروهی از پزشکان آمریکائی روش را بنام روش طبیعی بزرگ کردن آلت در مردان ابداع کرده‌اند که ادعا می‌کنند تنها روش مؤثر در این زمینه است. آنها علاوه بر چاپ کتبی در این زمینه، این روش را بصورت دریافت وجه از طریق کردیت کارد روی اینترنت نیز به علاقمندان ارائه می‌کنند. ما از چند و چون این روش اطلاعی نداریم اما به گفته این پزشکان روش مذکور طی مدت چهار سال می‌تواند نتایج زیر را برای شما به ارمغان بیاورد :
افزایش طول آلت بمیزان 2 اینچ (5 سانتیمتر)
افزایش قطر آلت بمیزان 25/1 اینچ (حدود 3 سانتیمتر)

سوالات رایج

آیاآلت به طور دایمی ممکن است کوچک تر شود؟
بله!آلت در سنین بالا-کهنسالی- ممکن است کوچک تر شود.همچنین شواهدی وجود دارد که ناتوانی جنسی طولانی مدت می‌تواند موجب کوچک شدن اندازه آلت شود.وقتی فردی چاق و سنگین وزن است ،آلتش کوچکتر و جمع شده به نظر می آید.معمولا وقتی وزن کاهش می یابد اندازه آلت به وضعیت قبلی خود برمی گردد .

آیا روش جراحی برای بزرگ کردن آلت وجود دارد؟
بله!تعدادی تکنیک های جراحی وجود دارند که می توانند قطر و طول آلت را افزایش دهند.با آزاد کردن رباطی(لیگامنت)که آلت را در جای خود نگه می دارد می توان آن را تا حد ۵/۲ سانتی متر طولانی تر کرد.
ابمپلنت های پوستی نیز می توانند طول و قطر آلت را اضافه کنند.در مورد هر یک از مداخلات جراحی باید در نظر گرفت که آیا منافع جراحی برخطرات آن غلبه دارد یا خیر باید توجه داشت که در مقابل عوارض جانبی این اعمال،نتایج تزیینی آن ارزش نخواهد داشت.
اکثر اورولوژیست ها به جز در مواردی که بدشکلی(دفورمیتی)یا علت طبی خاصی وجود دارد ،اقدام به این نوع اعمال جراحی نمی کنند .

آیا دستگاه واکیوم، آلت تناسلی را بزرگ می کند؟
دستگاه های واکیوم اندازه آلت را بطور موقت افزایش می دهد(حداکثر ۲۴ ساعت ) البته این دستگاه ها نیز بویژه اگر از استاندارد لازم برخوردار نباشند،می توانند عوارضی همچون ترکاندن عروق خونی را به دنبال داشته باشند که موجب درد و تورم می شود.


دیدگاه ها()       

نا کارآمدی جنسی به (به انگلیسی: sexsual dysfunction) را می‌توان به مشکلاتی که در یک یا چند مرحله از مراحل آمیزش جنسی بروز می‌کند و سبب کاهش لذت جنسی یا عدم دست یابی به اوج لذت جنسی می‌شوند تعریف کرد.


چرخه پاسخ جنسی انسان فرایندی فیزیولوژیکی دارد که مراحل برانگیختگی، تهییج، اوج لذت جنسی، و فرونشینی را شامل می‌شود. ناکارآمدی‌های جنسی مشکلاتی هستند که در این چرخه رخ می‌دهند. بروز مشکلات اتفاقی یا دوره‌ای در کارکرد جنسی امری متداول است.ناکارآمدی جنسی را می‌توان در کل به عنوان نقصی مستمر در تمایل یا پاسخ جنسی تعریف کرد که باعث بروز مشکلات بین فردی یا ناراحتی شخصی می‌شود.

گاه این ناکارآمدی‌ها مستقل از سایر اختلالات روانشناختی یا بیماری‌های جسمانی و گاه ناشی از عوامل عضوی باشد، در مورد آن تشخیص ناکارآمدی‌های جنسی داده نمی‌شود. تجارب و نگرش‌های بر آمده از عواملی همچون شیوه تربیت، عوامل شخصیتی، عدم آگاهی، یا مورد سو استفاده جنسی واقع شدن در سنین پائین فرد را مستعد ابتلا به ناکارآمدی جنسی می‌کنند. از جمله دیگر علل پیشایند این پدیده می‌توان به تعارض با همسر، بی‌وفائی، تغییرات زیستی مربوز به سن، افسردگی، و یا نات. انی اتفاقی به واسطه خستگی مفرط، فشار روانی، اضطراب، یا مصرف الکل اشاره کرد.

ناکارآمدی ممکن است به واسطه انتظار کشیدن ناتوانی، واکنش همسر، ارتباط کلامی ضعیف، و محدودیت مهارتهای جنسی تداوم یابد. به دلیل وسعت عواملی که در ناکارآمدی‌های جنسی نقش دارند، متخصصان بالینی باید بسیاری از ابعاد فعالیت جنسی را به دقت مورد بررسی و کنکاش قرار دهند.


انواع ناکارآمدی جنسی

1. اختلالات میل جنسی: عدم خیال پردازی جنسی یا میل به رابطه جنسی به طور مستمر یا عود کننده؛ که با ناراحتی و مشکلات بین فردی قابل توجهی همراه است.

2. اختلالات برانگیختگی جنسی :  اجتناب و پرهیز مفرط از نزدیکی با شریک جنسی به طور مستمر یا عود کننده؛ کننده؛ که با ناراحتی و مشکلات بین فردی قابل توجهی همراه است.

3. اختلالات اوج لذت جنسی :  در زنان، تاخیر در رسیدن یا عدم رسیدن به اوج لذت جنسی به دنبال تهییج جنسی به طور مستمر یا عود کننده. در مردان،(الف)انزال سریع یا زود رس، (ب)مشکل مرد در رسیدن به اوج لذت جنسی یا تاخیر در رسیدن به آن. این اختلالات باعث بروز ناراحتی و مشکلات بین فردی قابل توجهی می‌شوند.


دیدگاه ها()       

یوهیمبین (Yohimbine )

 

یوهیمبین آلکالوئیدی گیاهی است که به طور طبیعی از پوست درخت یوهیمبی پائوسینیستالیا (Pausinystalia) استخراج می‌شود. ترکیب‌های فعال موجود در پوست این درخت با تسهیل و افزایش خونرسانی به بافت آلت تناسلی مردانه و ممانعت از کاهش جریان خون در این بافت، بهبود و تشدید حالت نعوظ و دوام آن را سبب می‌شود؛ علاوه بر این، ترکیب‌های موجود در یوهیمبین موجب افزایش تولید طبیعی تستوسترون در بدن می‌شود که بر توانایی جسمی وجنسی تاثیری بسزا دارند.


ساپالمتو ( Saw Palmetto )

 

 

گیاه سا‌پالمتو با فراهم کردن استرول‌های طبیعی و اسیدهای چرب لازم برای تولید هورمون‌های جنسی غده پروستات، سلامت آن را تضمین کرده، توان و میل جنسی را افزایش می‌دهد. علاوه بر این ترکیب‌های فعال این گیاه افزایش تولید اسپرم، کمک به بهبود ناباروری در مردان، افزایش هورمون‌های جنسی مردانه، افزایش قدرت و دوام نعوظ به هنگام رابطه جنسی را موجب می‌شود. کاهش التهاب غده پروستات که یکی از اختلالات شایع دوران میانسالی و سالمندی در مردان است، یکی دیگر از فواید این گیاه منحصر به فرد است.


جین سنگ سیبری ( Siberian Ginseng )


فعالیت جنسی به انرژی تقریباً زیادی نیاز دارد. جین سنگ سیبری با بهبود روند تولید انرژی از مواد غذایی در بدن و بالا بردن سطح آنزیم‌های دخیل در تولید انرژی، نیرویی مضاعف به هنگام عمل جنسی به شما می‌بخشد و حالت رخوت پس از آن رفع می‌کند. ترکیب‌های فعال موجود در این ماده گیاهی، از انزال زودرس جلوگیری می‌کند. برای مردانی که با مشکل کمبود تعداد اسپرم و ناباروری ناشی از آن مواجه‌اند این ترکیب گیاهی کمکی شایان به بهبود این اختلال جنسی می‌کند.

 

لانگ جک ( Longjack )

 


یکی از عوارض افزایش سن، کاهش میل جنسی است. به خاطر همین مسأله بسیاری از مردان برای دوران طلایی جوانی حسرت می‌خورند؛ لانگ جک هدیه‌ای است از طرف طبیعت برای این افراد. این گیاه، کاهش میل جنسی ناشی از افزایش سن را بهبود بخشیده، تکرار روزهای پرانرژی جوانی را ممکن می‌سازد.


گوارنا ( Guarana Seed )

 

این گیاه با داشتن ماده موثر گوارانین (Guaranine) یکی از موثرترین ترکیب‌های شناخته شده برای افزایش توان و تحریک پذیری جنسی است. این ماده گیاهی به شما کمک می‌کند تا برای مدت طولانی‌تری توانایی انجام عمل جنسی را داشته باشید و لذت و رضایت بیشتری را تجربه کنید. گوارانا سطح هوشیاری را نیز بالا برده و خواب آلودگی را کاهش می‌دهد.

 

آونا ساتیوا (Avena Sativa)

 

یکی از هورمون‌های اصلی جنسی مردانه، هورمون تستوسترون است. این هورمون برای سلامتی اندام جنسی و عملکرد جنسی مردان بسیار ضروری است و کمبود آن در افرادی که به ناتوانی جنسی مبتلا هستند شایع است . گیاه آونا ساتیوا، ماده فعالی به نام آونالین (Avenalin) دارد که بیضه‌ها را تحریک کره و سطح هورمون تستوسترون را در مردان تنظیم می‌کند.


جینکو بیلوبا (Ginkgo Biloba)

 

استرس‌های روزانه نیز یکی از دلایل اختلال در خونرسانی کافی به آلت تناسلی و نعوظ کامل است؛از این رو افرادی که به کارهای پراسترس اشتغال دارند اغلب از این مشکل رنج می‌برند. ترکیب‌های فعال موجود در جینکوبیلوبا با بهبود عملکرد دستگاه قلبی- عروقی، خونرسانی به تمامی اعضای بدن ( به ویژه اندام جنسی مردانه) را افزایش می‌دهد. ترکیبهای ترپنی و فلاوونوئیدی موجود در این گیاه با افزایش سطح اکسید نیتریک، عروق خونی را گشاد کرده و جریان خون را اندام جنسی افزایش می‌دهند.


تریبولوس (Tribulus Terrestris)

 

ترکیب‌های فعال موجود در گیاه تریبولوس، افزایش تولید طبیعی تستوسترون در بدن را باعث می‌شود. ساپونین‌ها، پلی‌ساکاریدها، استرول‌ها، فلاوونوئیدها و اسیدهای چرب لازم برای اندام ‌ها و غدد جنسی، از جمله موادی هستند که بهبود سلامت جنسی را به دنبال دارند. مصرف این گیاه، تعداد و تحرک اسپرم‌ها را افزایش داده، ناباروری در مردان را بهبود می‌بخشد. علاوه براین، تریبولوس با افزایش شدت دوام حالت نعوظ آلت تناسلی، لذت و رضایت جنسی بیشتری را به همراه می‌آورد.


دیدگاه ها()       
  • تعداد کل صفحات :35  
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  
  • ...  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic