پوشش فردی

از ابتدای زندگی بشری، پوشش وسیله‌ای برای ابراز و حفظ جذابیت‌های ظاهری بوده است. نظریه پردازان امروزی با مطالعه در مورد ارتباط پوشش ظاهری و رابطه جنسی سه کارکرد اساسی پوشش در عملکرد جنسی طبیعی را مورد تأکید قرار داده‌اند.انتخاب نوع لباس به منظور جذب همسر و جفت بکار می‌رود. هنگامی‌که ما در ظاهر خود دقت کنیم و در انتخاب رنگ‌ها و طرح‌های جذاب‌تر دقت کنیم بطور ناخودآگاه دیگران هم متوجه این تمایلات می‌شوند و واکنش مناسب نشان می‌دهند.

پوشیدن لباس‌های لطیف و ظریف باعث ایجاد احساسی مشابه هنگام ملامسه و معاشقه می‌شود.

لباس پوشیدن به قصد معاشقه،، باعث تحریک جنسی و احساس تجربیات جنسی متنوع‌تر و ولذت بخش‌تری می‌شود.

 

لباس پوشیدن برای مرد

لازم است بدانیم که بیان تمایلات بصورت غیر مستقیم بسیار مؤثرتر از بیان مستقیم آنهاست، اگر همیشه لباس‌های بلند و پوشیده به تن می‌کنید سعی کنید حالا دامن کوتاه با رنگ‌هایی شاد و جذاب و طرح‌های فانتزی به پا کنید.یا اگر همیشه دامن کوتاه در خانه پوشیده‌اید، اکنون دامن بلندی با چاک‌های بلند در طرفین بپوشید. دیدن پاهای لخت شما از زیر دامن باعث تحریک جنسی بیشتر او ‌می‌شود. لباس‌هایی بپوشید که مطابق سلیقه همسر شماست و قبلاً می‌دانید از آن بیشتر خوشش می‌آید. البته سعی کنید از پوشیدن لباس‌هایی که از آن خوشتان نمی‌آید یا با سلیقه شخصی‌تان کاملاً متفاوت است اجتناب کنید.

 

لباس پوشیدن برای زن

زن‌ها معمولاً دوست دارند چهره توانمندی از همسرشان تصور کنند. لباس‌هایی بپوشید که شما را چهار شانه‌تر نشان دهد. سعی کنید لباس‌هایی بپوشید که در آوردن آن برای همسرتان ساده‌تر باشد. شلوارهای زیپ دار آسان‌تر از شلوارهای دکمه دار از تن بیرون می‌آید. بعضی افراد دوست دارند به حالت نیمه برهنه معاشقه کنند اما اکثر آنها دوست ندارند در آن حال جوراب به پا داشته باشند. به هرحال اصل مهم این است که در لباس‌های خود احساس راحتی کامل داشته باشید.

 


دیدگاه ها()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic