شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که گاهی به هنگام نزدیکی،واژن شما خشک است.در این وضعیت حرکت آلت درون واژن با اصطکاک زیادی همراه بوده وهمین امر باعث دردناک شدن نزدیکی می گردد و نزدیکی را برای شما ناخوشایند می نمایدو استفاده از کاندوم نیز رضایت شما از انجام عمل جنسی بخوبی برآورده نمی کند !

موادلیزکننده به منظور رفع این قبیل مشکلات ساخته شده اند.آنها ساده‌ترین،ارزانترین و موثرترین راه حل این مشکل هستند.استفاده از این مواد،رابطه جنسی را لذت بخش تر می کند.

درهمان بار اول استفاده،شما از تاثیرماده لیزکننده بر فعالیت جنسی متعجب خواهید شد. با استفاده از آنها شما می توانید بدون مشکل نزدیکی کنید. به عبارت دیگر واژن با استفاده از این مواد همیشه برای ورود آلت ،لیز و مرطوب خواهدبود.

 

بطورکلی موادلیز کننده به سه گروه عمده تقسیم می‌شوند

1- لیزکننده های محلول در آب
2- لیزکننده های سیلیکونی 
3- لیزکننده های روغنی ( مانند وازلین )

هرکدام از این مواد خصوصیات و مزایای خاص خودشان را دارند.بیشترین ماده لیزکننده مورداستفاده معمولا"موادلیزکننده محلول در آب(ژل های لیزکننده طبی)هستند.ماده اصلی این مواد برپایه آب است.آنها نرم و لیز هستندوبرخلاف لیزکننده های سیلیکونی باعث چسبندگی نمی شوند.

بخاطروجود آب در ساختمان آنها بخوبی توسط پوست ومخاط جذب می شوند.وبراحتی توسط شستشو با آب تمیز میشوند.البته شماباید حین نزدیکی هر از چندگاهی مجددا" از آن استفاده کنید و این تنها بدی این مواد است.

لیزکننده های محلول در آب برخلاف لیزکننده های روغنی (مثل وازلین) به کاندوم آسیبی نرسانده و مشکلی از بابت انتقال ایدز ایجاد نمی کنند. هرگز از مواد روغنی بروی کاندوم استفاده نکنید.

بهتر است به منظور جلوگیری از بروز بیماریهای میکروبی واژن،بعد از هربار استفاده از این مواد،خانمها واژن خود را بخوبی تمیزکنند.


دیدگاه ها()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات