شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که این شب رو تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر آن را فراموش نخواهند کرد.

 منظور ما در این مقاله از شب زفاف همان اولین آمیزش عروس و داماد می باشد که منجر به برداشتن پرده بکارت می شود و آن هم لزوما میتواند همان شب مراسم عروسی نباشد .

از این رو باید به همه عزیزان خود عرض کنم که اگر اولین نزدیکی شما به آرامی و آرامش صورت بگیرد هیچ دردی یا ناراحتی رو شما احساس نخواهید کرد و ترس همه دختران عزیز و خانم های محترم از نزدیکی شب زفاف کاملا بی مورد می باشد شما نباید هیچ ترس و یا واهمه‌ای از نزدیکی شب زفاف داشته باشید بلکه باید اشتیاق زیاد برای این کار داشته باشید و خودتون رو برای این لحظه اماده سازید.

همانطور که میدانیم تمامی زخمها ، دردناک هستند بخصوص اگر سطحی باشند . به عنوان مثال اگر دست شما با دیوار زبری برخورد کند ، درد به حد زیادی غیر قابل تحمل است . این حالت دقیقا برای دختران مصداق دارد. آنها درد بسیار زیادی را در ضمن پاره شدن پرده بکارت تجربه میکنند. و غیر از آن ، درد بسیار زیادی هنگام داخل شدن آلت تناسلی در داخل واژن ( دخول)خواهند داشت .

اول برای روشن شدن قضیه علت درد را مرور می کنیم.

دو نوع درد در هنگام اولین تجربه جنسی قابل درک است :

1- درد به علت پارگی پرده بکارت :

 این درد همانطور که در بالا ذکر شد به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است . که اینگونه زخمها معمولا دردناک تر از سایر زخمها می باشند . برای کنترل یا کاهش درد ، بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است . این کار سبب می شود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد . رسیدن به ارگاسم ، آستانه درد را بالا می برد و باعث می شود که درد یا خیلی کم شود یا قابل تحمل گردد .

به عنوان مثال در زمان ارگاسم اگر شخص گاز گرفته شود درد را احساس نمی کند یا درد بسیار جزئی خواهد بود چرا که انچنان غرق در احساسات است که اینگونه درد ها برایش قابل درک و حس کردن نیست .

 2- درد به علت دخول :

این درد دقیقا درد به علت کشش دیواره واژن می باشد . شما وقتی بادکنکی را برای اولین بار باد میکنید ، زور بیشتری بکار می برید تا بتوانید دیواره های بادکنک را از هم باز کنید . این حالت دقیقا در واژن هم ایجاد می شود . واژن برای اولین بار می خواهد باز شود . پس درد زیادی را حس می کند . برای کنترل این درد دقیقا مثل بالا باید معاشقه طولانی داشت . تا هم واژن لیز شود و هم آستانه درد افزایش یابد . برای این منظور می توان از ژل های مخصوص روان کننده  استفاده نمود.

 در کل برای آمیزش بهتر و کم درد در اولین تجربه باید نکات زیر را توجه نمود :

1-معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگانیسم

 2-استفاده از ژل های مخصوص روان کننده  

 3- بهتر است دختر لبه تخت دراز بکشد . جوری که پاهای وی کاملا روی زمین قرار بگیرد . در این صورت کمترین درد و فشار به دختر وارد می شود.

 -4 دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد و با او در این بار خوب صحبت کرد وبه او آرامش داد.

 5- درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید.

 6-به هیچ عنوان نباید با فشار یا با استرس این کار رو انجام داد بلکه بسیار آرام و آهسته باید انجام شود

 7- قبل از هر معاشقه به حمام رفته برای این که بافت های واژن در اثر گرما کمی شل و بازتر شود

تو ضیحات تکمیلی :

اول به انچه که عرض میکنم اگه خوب گوش فرا دهید شما هیچ وقت از اولین آمیزش خود خاطره ای بدی نخواهید داشت.بلکه اولین آمیزش شما بهترین و زیباترین لحظه ای زندگی شماخواهد شد

اول از همه زمان همبستری اولیه می باشد

 متاسفانه بیشتر عروس و داماد ها اولین تماس جنسی خود را به شب اول عروسی اختصاص میدهند در شبی که هم از نظر روحی و از لحاظ جسمی خسته و اشفته هستند که این کار واقعا اشتباه محض می باشد بلکه در شب عروسی تنها باید یک هم خوابی کنار هم داشته باشند و نزدیکی ان ها به زمانی بعد از عروسی و شب عروسی صورت بگیرد زمانی که هیچ گونه استرسی نداشته و  هر دو طرف آراش داشته باشند .

تذکر :اگر قصد دارید که در شب عروسی با همسر خود نزدیکی نکنید ، حتما او را در جریان این مسئله قرار دهید دوم عوامل استرس زا : با توجه به اینکه هنوز در ایران و در برخی خانوادها دیده می شود که در پشت در حجله به انتظار دیدن خون بکارت می نشینند و منتظر می مانند این کار دو پیامد بد دارد اول این که به خاطر این که دختر و پسر برای اولین بار با یک رابطه ای جنسی مواجه می شوند احساس خجالت و کمی استرس اولیه دارند که این استرس باعث می شود الت تناسلی در مرد به خوبی به حالت نعوذ در نیاید . دومین پیامد منفی آن این است که  در خانم ها واژن به خوبی ترشحات لازمه رو انجام ندهد

 حال در زمانی که میخواهید برای بار اول با همسر خود نزدیکی  انجام دهید ابتدا قبل از هر چیز با هم در باره آمیزش صحبت کنید سعی کنید قبل از نزدیکی کلیه مسائل جنسی رو اطلاع داشته باشید و اگاه باشید.

 حال که شما اطلاعات کامل در باره مسائل جنسی و شب زفاف دارید باید شروع کنید با همسرتون خیلی راحت بحث و باب گفتگو در باره مسائل جنسی رو باز کنید

از انجایی که خانم ها اصولا نجیب و با شرم و حیا تر هستند انتظار نداشته باشید که سریع با شما همراه شوند و یا انها بحث مسائل جنسی رو باز کنند و شروع به بحث کنند بلکه این وظیفه مرد است که این بحث گفتگو رو باز کند دومین چیزی که باید در این اولین نزدیکی خود انجام دهید این است که به همسر خود اعتماد به نفس بدهید که او نیز حرف هایش را به راحتی بیان کند و از گفتن علایق و ارزو های خود ترسی و یا واهمه ای از این که از طرف شما طرد شود یا این که شما به اون شک و یا فکر بد داشته باشید نکند چرا که اصولا زن ها از گفتن انچه که در دل دارند ابا دارند چرا که گمان می کنند اگر نیاز جنسی خود رو با همسر خود بیان کنند همسرش نسبت به او بد گمان یا شک می کند پس باید به همسر خود این اعتماد به نفس و ایمان را داد که علایق و خواسته های خود رو بیان کند حال که شما با هم راحت در باره مسائل جنسی صحبت کرده اید و راهنمایی های لازم را به هم داشته اید و از انجام انچه که میخواهید در زمان نزدیکی انجام دهید هم دیگر را مطلع کرده اید شما باید کم کم آماده نزدیکی شوید سعی کنید در کنار تخت خود چند چیز رو به همراه داشته باشید .

اول یک لیوان شربت و یا اب میوه

دوم این که دستمال کاغذی یا پارچه ای تمیز و سفید رنگ

سوم کاندوم

 چهارم لباس های راحت و همین طور لباس های بیرون از منزل خودتون رو

 تذکر :سعی کنید قبل از نزدیکی معجونی از شیر و خرما و گردو و موز و عسل درست کنید و میل نمایید

در لحظه ای که همسر شما کاملا تحریک شده واماده پذیرش الت تناسلی شما می باشد و در حالی که به خوبی الت شما به حالت نعوذ رسیده است، شما باید خیلی آرام و اهسته آلت خودتون رو وارد واژن همسرتون کنید برای راحتی کار با دست این عمل رو انجام دهید به هیچ وجه ممکن این کار را با فشار یا به یک باره انجام نمی دهید بلکه برعکس خیلی ارام و اهسته این عمل رو انجام دهید هر لحظه از نزدیکی که احساس کردید که همسر شما احساس درد و یا ناراحتی کرد سریع عمل دخول رو متوقف کنید واگر درد او خیلی شدید بود سریع کل عمل نزدیکی را متوقف کنید

اگر درد او ناچیز بود دوباره شروع به تحریک میکنید تا واژن شروع به تحریک و همین طور ترشح مایعی روان کننده یا لیز کننده نماید تا ماهیچه های واژن منقبض نشود و شل شود تا آماده پذیرایش الت تناسلی مرد باشد

اگر همسر شما هیچ احساس دردی نکرد الت خود را  ارام ارام وارد واژن کنید و هیچ فشار اضافی به او نمی اورید وقتی که الت شما کاملا وارد شد انگاه به اهستگی چند نوبت روی همسرخودتون عمل ورود و خروج الت رو انجام می دهید سپس زمانی که منی شما خارج شد ، انگاه به جای انکه مانند کوهی بر سر همسر خود خراب شوید شروع کنید همسر خودتون رو نوازش و لمس می کنید به هیچ وجه بعد از امدن منی مرد نباید بر روی همسر خود بخوابد و همسرش رو در لحظه پاره شدن بکارتش تنها بگذارد بلکه همان طوری که منی از او خارج می شود باید با زبان خود کلمات عاشقانه به او بزند و با دست خود صورت و تن او را نوازش کرده و انگاه همسرش را طوری ارام کند که او بخواب برود

تذکرات برای خانم ها در شب زفاف:

01 قبل از نزدیکی حتما به حمام برود

02 مو های زائد و اضافی واژن خودتون رو حتما کوتاه کنید

03 شورت و سوتین تمیز به تن کنید و سعی کنید از بهترین نوع انها که همسرتون رو بیتشر تحریک کند استفاده کنید

04 سعی کنید اگر عفونت و یا بیماری خاصی دارید ان را رفع کنید

05 سعی کنید از اسپری و یا عطر هایی خوشبو کنند استفاده کنید

06 سعی کنید دندان های خود رو مسواک بزنید و در دهان خود ادامس و یا خوشبو کننده قبل از نزدیکی داشته باشید

 تذکرات برای اقایان در شب زفاف:

01 قبل از نزدیکی همه عوامل استرس زا را از محیط خارج کنید و احساس ارامش و اطمینان را به همسر خود بدهید

02 قبل از نزدیکی حتما به حمام رفته و کاملا تمیز و اراسته باشید

03 قبل از نزدیکی از یک موزیک لایت و ارام استفاده کنید

04 دندان های خود رو مسواک بزنید و از خوشبو کنند های دهان استفاده کنید

05 سعی کنید محیط شما کم نور باشد طوری که هم به راحتی بتوان هم دیگر رو دید و هم کمی تاریک باشد

06 سعی کنید اگر احساس اضطراب و استرس دارید هم آغوشی و نزدیکی نکنید و به زمان و یا وقت دیگر محول کنید .

07 از اسپری و یا عطرخوش بو استفاده کنید

 

تذکر مهم برای اقایان :

*- گاهی اوقات ممکن است زن در زمان نزدیکی پرده بکارت او پاره نشود یا وقتی که پاره می شود خونی نداشه باشد ویا این که مادر زاد بکارت نداشته باشد ویا ممکن است در اثر بی احتیاطی و یا سهل انگاری ویا برخی ورزش ها مانند اسب سواری و یا حتی در اثر برخی بیماری ها بکارتش از بین رفته باشد در این گونه وارد مرد باید به اعصاب و روان خود کاملا مسلط باشد و به همسر خود اطمینان کامل داشته باشد.

به دلایل ذکر شده

سلامتی جنسی یک زن به داشتن یا نداشتن بکارت نیست پس سعی کنید خیلی راحت و خونسرد با این مسئله برخورد کنید گزارش ها نشان گر این است که برخی اقایان وقتی در اولین نزدیکی خون بکارت رو در همسر خود مشاهده نمیکنند شروع به تهمت و حتی کتک و دعوا با همسر خود می کنند

اگر در همسرتون خونی ناشی از بکارت ندیدی شما باید خیلی متین و باوقار صبر داشته باشید و بعد ها دلیل این رو از همسر خود بپرسید توجه : پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه به جثه زن و سن دختر دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمی شود . در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید. تا 3 روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود. برخی نیز از خانم ها پرده بکارت ندارند ویا پرده بکارت انها طوری پاره می شود که احتمال دارد هیچ خونی از ان خارج نشود پس اگر بعد از نزدیکی هیچ خونی از واژن زن خارج نشد نشان دهنده این نیست که قبلا نزدیکی داشته است .

 تذکر مهم :

*- گاه پیش می اید که برخی دختر های جوان در اثر سهل انگاری و یا برخی اتفاقات ناخواسته و برخی حرکات ورزشی پرده بکارت انها از بین می رود پس نداشتن پرده دلیلی به سلامت جنسی او نیست .


دیدگاه ها()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic