تجربه اولین آمیزش دخول شما می تواند احساسهای متفاوتی داشته باشد:

رومانتیک،هیجان انگیز،شهوانی،پر شور،ناامید کننده،ناراحت کننده،خجالت انگیز،یا هر احساس دیگر یا ترکیبی از این احساس ها 
شاید بهتر باشد اگر شما تا فردای شب عروسی صبر کنید.در این صورت شما استراحت کرده و آماده هستید تا با آرامش بدن همسر خود را بررّسی کنید.برای اینکه درد و ناراحتی اولین آمیزش را کاهش دهید و آن را لذت بخش تر کنید، هر دوی شما زمانی را برای کشف کردن بدن ،و تحریک کردن هم قبل از دخول نیاز دارید. به این ترتیب درباره اندام های جنسی هم بیشتر آگاه می شوید و می فهمید که چه کار هایی برای زوجه شما لذت بخش تر خواهد بود.

بسّیاری از دختر خانم ها و والدین آنها نگران درد و ناراحتی دختران در اولین آمیزش مهبلی هستند.  افراد مرحله های متفاوتی را از نظر تحمل درد دارند.اگر زنی دچار این ناراحتی شد،او و شوهرش باید بدانند که او یا به اندازه کافی تحریک نشده است ویا به اندازه کافی واژن او آماده و مرطوب نشده است.اگر بعد از این تدبیر شما هنوز هم احساس درد یا ناراحتی دارید،همسرتان را مطلع کنید تا او کارش را متوقف کند و آن را به زمان مناسب تر و با آرامش بیشتر موکول کنید.

یکی از دلایلی که باعث این درد فیزیکی می شود این است که شما و همسرتان هر دو شروع کردید به یاد گیری اینکه چگونه بدن هرکدام از شما با بدن دیگری تناسب دارد!!!!!!.


نمونه های زیر می تواند به شما درباره اولین آمیزش کمک کند:

وسائل زیر را از قبل آماده کنید : 
روغنی که ماده اصلی آن آب است ( ژل روان کننده ) ، کاندوم (اگر از وسایل ضد بارداری استفاده نمی کنید و نمی خواهید که فعلا باردار شوید)،فیلم یا کتابهایی که در این زمینه می تواند کمک کند ( آشنای محبوب ) و دیگر محصولات برای نزدیکی مانند کرم ماساژ یا روغن، لباس خواب زنانه، ....

2 - کار ها را به آرامی انجام دهید .

3 - در لمس کردن ها، بوسه ها، نوازش کردن ها و در آغوش گرفتن همدیگر دقت کنید ، به شیوه ای این کارها را انجام دهید که باعث تحریک همدیگر قبل از دخول بشوید.

4 - با همدیگر درباره اینکه چه چیزی حس خوب و لذت بخشی را در شما بر می انگیزد و درباره اینکه چطور می خواهید توسط همسرتان لمس شوید صحبت کنید.

5 - مقداری از ژل  روان کننده را قبل از دخول روی آلت تناسلی زن، بروی دهانه واژن، روی آلت تناسلی مرد بمالید و به قدر کافی از این روغن استفاده کنید تا ناراحتی ها را کمتر کند و لذت را بیشتر.

6 - حالات و حرکات مختلف جنسی را آزمایش کنید.

7 - به یاد داشته باشید که اگر یک آن حس شهوانی از بین رفت حتما باز می گردد. اگر در انتهای کار کمتر شگفت زده شوید غیر عادی نیست. بعضی وقتها هر دو نفر یا یکی از آنها به ارگاسم نمی رسد.یا بعضی اوقات انزال مرد به درازا نمی کشد و کوتاه است،یا شاید ارگاسم شما بیاید و برود. یا حتی واژن بیشتر از معمول مرطوب شود و ترشحات داشته یاشد.

8 - از این اوقات لذت ببرید،حرفتان را واضح بگویید،دقت کیند که چگونه لذت می برید. یادگیری و تمرین بهترین راه برای این هستند که شما دو نفر از این رابطه عاشقانه  و این تجربیات جدید لذت ببرید. حتی زمانی که اتفاقی دور از انتظار رخ می دهد، اولین آمیزش زن و شوهر می تواند برای بسیاری از زوج ها مثبت،معنی دار،هیجان انگیز،لذت بخش و وفادارانه باشد .

سرشت و خصلت آدمی مدت طولانی دارد.شما به اندازه مدت زندگی مشترکتان وقت دارید تا یاد بگیرید.


دیدگاه ها()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic