امروزه بسیاری از مردان از موضوع انزال زودرس شکایت دارند و همواره به دنبال راه حلی برای آن می گردند. موضوع کنترل انزال از دیرباز ذهن مردان را به خود مشغول داشته و روش های همچون استفاده از حنا یا مواد مخدر از جمله‌ی این روش ها برای کنترل انزال بوده است. امروزه داروهاو قرص های متنوعی در زمینه به تأخیر انداختن انزال به بازار آمده است که جدا از بحث کارایی،دارای عوارض جانبی نیز هستند.استفاده از بی‌حس کننده‌ی لیدوکائین و قرص های مختلف در این زمینه بسیار رایج گردیده است . در اینجا قصد داریم تمرینها و فنونی را معرفی کنیم که از طریق تقویت ماهیچه های کنترل کننده انزال ،به تاخیر انزال به در مردان کمک کند. بنابراین مواد مخدر،بی حس کننده،قرص وسایرچیزهایی که برای کنترل انزال بکار گرفته اید راکنار بگذاریدوتمرین های زیر را با دقت بخوانید وانجام دهید، این تمرین ها نیاز به هیچ دارویی ندارند فقط باید آنها را یاد گرفته وانجام دهید .


در ابتدا روشهای رایج ونقایص آنها را مورد بررسی قرار داده ، سپس به تکنیک های روش تقویت ماهیچه های کنترل کننده انزال (Empowring the Ejaculation Controller Muscles ) که موضوع اصلی این مقاله است می پردازیم . 

 

روشهای رایج ونقایص آنها

1 - استفاده از حنا
2 - استفاده از آب سرد
3 - استفاده از مواد مخدر
4 - فکر کردن به چیزهای دیگر به هنگام رابطه ی جنسی
5 - استفاده از داروهای بی‌حس کننده
6 - فشار دادن سر آلت در طول آمیزش

استفاده از حنا

نقایص : حناباکاهش میزان حساسیت آلت از طریق کاهش سطح تماس پوست آلت به دیواره مهبل،عملاًکاهش لذت جنسی در طول آمیزش رابه همراه دارد،در حالیکه افراد دوست دارنداز کل فرایند آمیزش لذت ببرند وکاهش لذت جنسی،خود موضعی مغایربا اهداف رابطه ی جنسی می‌باشد.

استفاده از آب سرد

نقایص :مرد مجبور است حین آمیزش وکسب لذت،ناگهان رابطه را قطع کندوبدن خودرا از شرایط کسب لذت خارج نمایدکه این موضوع چندان خوشایند وی نبوده و ممکن است برایش دشوار باشد.

قرار دادن آلت گرم و کاملاًتحریک شده در آب سرد چندان خوشایند و جالب نیست، زیرا ممکن است احساس خوبی برای مرد ایجاد نکند. کاهش احساس لذت جنسی با وارد نمودن آلت در دمای بسیار متفاوت از دمای مهبل و انجام کارهایی در جهت کاهش لذت،خود رفتاری مغایربا هدف رابطه ی جنسی می باشد.

استفاده از مواد مخدر

نقایص : مصرف مواد تخدیری اعتیاد آور و مضر است. مواد مخدر زندگی انسان را به تباهی می‌کشد و درصورت تداوم مصرف و اعتیاد به آن، خروج از آن بسیار دشوار و تقریباً محال است، لذا هرگز برای تأخیر در انزال به سمت این مواد نروید.

مواد مخدر درک ذهن انسان از مسائل موجود را کاهش می‌دهند و با کاهش احساس لذت جنسی و قرار دادن ذهن به دور از درک لذتهای وارده،انزال را به تأخیر می اندازند، در حالیکه این موضوع متفاوت از هدف رابطه ی جنسی است. رابطه‌ی جنسی برای کسب لذت جنسی انجام می شود در حالیکه مواد مخدر کسب لذت را کاهش می دهند.

فکر کردن به چیزهای دیگر به هنگام رابطه ی جنسی

نقایص : کارایی این روش هنوز شفاف و روشن نیست و هنوز نمی توان نسبت به میزان تأخیر در انزال با این روش با اطمینان صحبت کرد. ضمن اینکه این روش کاملاًذهنی بوده و جسمانی نیست، لذا نمی توان در مورد میزان موفقیت فرد در استفاده از این روش قضاوت صحیحی انجام داد. فکر کردن به چیزهای دیگربه هنگام رابطه و عدم تمرکز بر رابطه به منظور کسب احساس و لذت کمتر، با هدف رابطه‌ی جنسی مغایرت دارد، زیرا هدف از رابطه‌ی لذت انگیز،کسب بیشترین لذت است.

استفاده از داروهای بی‌حس کننده

نقایص : داروهای بی‌حسی با کاهش شدت درک احساس آلت، عملاً کارایی آلت تناسلی برای رابطه را از بین می برند . با استفاده از اسپری ،آلت تناسلی که احساس لذت چندانی از محیط جنسی ندارد، صرفاً برای حرکات رفت و برگشتی در مهبل استفاده می شود اما لذت و احساس چندانی ایجاد نمی کند. این شکل از رابطه ی جنسی چندان جالب و جذاب نیست.

فشار دادن سر آلت در طول آمیزش

نقایص : مرد مجبور است حین آمیزش و کسب لذت، ناگهان رابطه را قطع کند بدن خود را از شرایط کسب لذت خارج نماید که این موضوع چندان خوشایند وی نبوده و ممکن است برایش دشوار باشد.

ایجاد درد بر حشفه و سرآلت برای کاهش میزان لذت ایجاد شده در آن، الگوی رفتاری مناسبی نبوده و با هدف رابطه ی جنسی نیز مغایرت دارد.

خودارضایی قبل از شروع آمیزش

نقایص : خودارضایی با توجه به استدلالهای ذهنی و نه جسمانی، خود منجر به وقوع انزال زودرس در مردان می شود که این روش با ذات عمل مغایر است. اگرچه ممکن است به صورت مقطعی دراین روش جواب بدهد، اما این روش درمان انزال زودرس همواره دشوارتر گردیده و بدن یاد می گیرد که به محض شروع رابطه ی جنسی، اولین انزال را به سرعت انجام دهد و خودش را برای انزال دوم آماده کند. این روش عملاً اثر مخرب دارد.

خودارضایی شدت احساس جنسی برای شروع رابطه‌ی جنسی را کاهش می دهد، زیرا مرد به انزال می رسد وتا حدودی ارضا می‌شود. حتی ممکن است با خودارضایی، مرد از انجام رابطه با همسرش در آن زمان صرف نظر کند. این موضوع نیز به مرور زمان اثر مخرب دارد.

خودارضایی ممکن است پس از مدتی به صورت عادت شود و مرد دوست داشته باشد آنرا انجام دهد که این موضوع از تمایل جنسی با همسر کم می‌کند. این موضوع می‌تواند عواقب ناخوشایندی در زندگی زناشویی به همراه داشته باشد، زیرا مرد باید پاسخگوی نیاز جنسی همسرش باشد. ضمن اینکه خود ارضایی عملی حرام و مضر است .

روش تقویت ماهیچه های کنترل کننده انزال ( Empowring the Ejaculation Controller Muscles )

این تکنیک اولین بار توسط یک پزشک و دانشمند فرانسوی به نام آقای Kegel ابداع و معرفی شد و پس از آن به عنوان یک تمرین بسیار مفید در آموزشهای جنسی و سلامت سیستم تناسلی به کار گرفته شد.این تکنیک آخرین شیوۀ درمان انزال زودرس در دنیا میباشد.

انزال در مردان تحت کنترل مجموعه ماهیچه هایی تحت عنوان ماهیچه های PC می باشد.

برخی نقش های این ماهیچه ها در اندام تناسلی عبارتند از :

تأثیر در مدت زمان رسیدن به انزال
تأثیر در لذت دریافتی از ارگاسم به هنگام رسیدن به انزال
تأثیر در شدت و قدرت انزال
تأثیردر میزان و توانایی نعوظ آلت تناسلی

با توجه به چهار مورد مذکور، هرچه ماهیچه‌های PC از قدرت بیشتری برخوردار باشند، مدت انزال
طولانی تر، شدت وقدرت آن بیشتر و نعوظ آلت قوی‌تر و شدیدتر خواهد بود.

کنترل انزال با تقویت ماهیچه های PC بهترین و کاراترین روش برای کنترل انزال در مردان است.
این روش نیاز به هیچگونه دارو یا ماده ای ندارد،که نیازمند انجام چند دقیقه تمرین روزانه است.


برخی از مزیتهای کنترل انزال با روش تقویت ماهیچه هایPC عبارتند از:

اصل مشکل را برطرف می کند وبه دنبال پنهان کردن آن نیست .
بلند مدت است و درمان آن به صورت مقطعی یا موضعی نیست.
هیچگونه دارو یا ماده ای لازم ندارد، فقط چند دقیقه تمرین روزانه کافیست.
علاوه بر کنترل انزال، باعث افزایش قدرت آلت و شدت انزال نیز می شود.
نیازمند کاهش لذت در طول آمیزش یا قطع کردن آمیزش نیست.

 

شناخت ماهیچه های PC ( pubococcygeal (PC) Muscles)

مطالعات نشان می‌دهد که 85 درصد از مردان به مدت کمتر از 2 دقیقه دخول به انزال می رسند. انزال سریع به خاطر ضعف و عدم تکامل مناسب ماهیچه PC می باشد.
ماهیچه‌ی PC مرکز اصلی کنترل انزال در مردان می‌باشد. شما می توانیدماهیچه‌ی PC را آنقدر تقویت کنید که به وسیله‌ی آن از انزال خود جلوگیری نمایید. در واقع ماهیچه‌ی PC ، به شما کمک می کند که انزال خود را کنترل نموده وحتی از وقوع آن جلوگیری نمایید. با تقویت مناسب و صحیح ماهیچه‌ی PC، شما می توانیدوقوع، مدت زمان، شدت و قدرت ارگاسم را افزایش دهید.

 

ماهیچه PC ضعیف باعث نعوظ و انزال ضعیف، سریع و حتی زودرس می‌شود.

بنابراین کنترل انزال موضوعی است که به توسعه و تقویت ماهیچه PC مربوط می‌شود. ماهیچه‌ی PC مجموعه‌ای از ماهیچه های لگنچه می‌باشد که در واقع پایه و اساس سلامت جنسی را شکل می‌دهد. این ماهیچه ها از محل استخوان عمومی در قسمت جلوی بدن شروع شده و تا قسمت پشت ادامه پیدا می کنند. شما می توانید این ماهیچه ها را در پشت بیضه‌های خود و جلوی مخرج (بین مخرج و بیضه‌ها به صورت یک مجرا)، نزدیک به غده‌ی پروستات حس کنید.

ماهیچه‌ی PC علاوه بر کنترل ادرار به کمک دیگر ماهیچه های لگنچه، کمک می‌کندکه مرد به ارگاسم برسد.تقویت ماهیچه‌ی PC، راز توسعه و بهبود رابطه‌ی جنسی و سلامت دستگاه تناسلی می باشد.

راه‌های مختلفی برای پیدا نمودن ماهیچه‌ی PC در بدن وجود دارد. در زیر به دو روش آن اشاره شده است.

 

قطع نمودن جریان ادرار

شما می توانید به هنگام ادرار با دست روی ماهیچه ی PC را فشار وارد کنید تا جریان ادرار قطع شود. ماهیچه ای که برای قطع ادرار استفاده می شود، ماهیچه ی PC است .


حرکت دادن آلت

با انگشت اشاره خود قسمتهای مختلف ماهیچه ی PC را فشار دهید تابه جایی برسید که به هنگام فشار آن، آلت نعوظ یافته ی شما حرکت کند و بالا و پایین برود. این قسمت همان ماهیچه‌ی PC است.

همانطور که بیان شد به منظور کنترل انزال باید ماهیچه ی PC را تقویت نمود. ماهیچه‌یPC با انجام تمرینهایی مشخص به مرور تقویت می‌شود و علاوه برتأخیر در انزال، توان کنترل آن را به افراد می‌دهد.

تمرین در سه سطح ابتدایی، میانی و پیشرفته طراحی شده اند ،که هر سطح حداقل یک ماه طول می کشد. با یادگیری و انجام این تمرین ها می توانید به مرور انزال خود را کنترل نمایید.


تمرینهای PC برای سطح ابتدایی (PC Exercises for Beginners )

تمرینهای زیر بسیار ساده، اما مؤثر و مناسب هستند. این تمرینها شما را برای تمرینهای سطح میانی آماده می سازند. این تمرینها را به مدت یک ماه انجام دهید.


قطع جریان ادرار ( Urine Flow Pause)

هرگاه که به توالت می روید و می خواهید ادرار کنید، با نگه داشتن ماهیچه ی PC جریان ادرار را قطع کنید وتا آنجا که می توانید آن را نگه دارید. سپس مجدداً آن را رها کنید تا ادرار آزادانه خارج شود. در هر بارتوالت رفتن، 5 مرتبه این کار انجام دهید.

 

فشارهای سریع بر PC مرحله ابتدایی ( Quick Clenches)

به مدت 10 ثانیه ماهیچه‌ی PC راسفت و شل کنید در هر 10 ثانیه حدوداً  40 بار می‌توان ماهیچه PC را منقبض و رها کرد. بعداز آن10ثانیه فاصله بندازید (استراحت کنید) و دوباره عملیات بالا را طی 10 ثانیه انجام دهید دوباره 10 ثانیه استراحت وبرای بار سوم این عمل را انجام دهید. بعداز اینکه 3 دفعه 10ثانیه‌ای تمرین را انجام دادید،حالا30 ثانیه استراحت کنید و یکبار دیگر تمام مراحل بالا را مجدداً تکرار کنید.

بعد از اتمام نوبت دوم برای نوبت سوم هم آن عملیات را انجام دهید که در جمع 9 دفعه تمرین را شما انجام داده اید. کل این عملیات را یک بار صبح یکبار بعدازظهر و یک بار هم شب (یا هر زمانی که شما فرصت دارید) باید انجام دهید نتیجه اینکه طی 24 ساعت شما در 3 نوبت هرنوبت 9 بار جمعاً27 دفعه تمرین فشار10 ثانیه‌ای را به مدت یکماه ادامه دهید.ضمناً به یاد داشته باشید این تمرین ها بسیار آسان و سریع انجام می شود و زمان زیادی از شما صرف آن نمی‌شود مثلاً در هر وعده صبح یا بعد از ظهر یا شب در هر کدام از این اوقات تنها 4 دقیقه برای این تمرین وقت لازم است.


حرکت دادن آلت ( Penis lifts )

هنگامی که نشسته یا ایستاده‌اید، سعی کنید با فشار آوردن به ماهیچه‌یpc آلت خود را حرکت دهید. چنانچه لخت باشید، می توانید حرکت آلت خود را ببینید، به ویژه اگر آلت در حالت نیمه نعوظ تا نعوظ کامل باشد. البته برای این تمرین نیازی نیست که لخت شوید یا اینکه به نعوظ برسید. هنگامی که در خانه یا محل کار خود نشسته اید، می توانید این تمرین را انجام دهید و با فشار ماهیچه ی pc آلت خود را حرکت دهید. در هر بار فشار تا آنجا که می توانید ماهیچه ی pc را در حالت فشار نگه دارید و بعد آنرا رها کنید. این تمرین را هر چند بار می خواهید در طول روز انجام دهید.

 

تمرینهای pc برای سطح میانی ( Intermediate PC Exercises )

چنانچه با انجام تمرینهای سطح ابتدایی آمادگی لازم را بدست آوردید،می توانید تمرینهای سطح میانی را انجام دهید. این تمرینها شما را برای سطح پیشرفته آماده می سازد. این تمرینها را نیز یک ماه انجام دهید.

 

تمرینهای pc برای سطح پیشرفته (Advanced PC Exercises )

پس از انجام تمرینهای سطح میانی، می توانید تمرینهای سطح پیشرفته را انجام دهید. این تمرینها آنقدر ماهیچه ی pc را در شما تقویت می کند که باور نمی کنید روزی گرفتار انزال زودرس بوده اید.

 1. روش هایی برای عمیق تر کردن روابط عاشقانه ! «مهم»
 2. اشتباهات بزرگ در دوران آشنایی چیست؟
 3. ازدواج سنتی یا ازدواج مدرن؟
 4. مهم ترین مرحله ازدواج - سوالات مهم خواستگاری - تحقیق در مورد خواستگار!
 5. مردان زنان زیبا یا زنان باهوش را انتخاب می کنند؟
 6. چرا بعضی ها با احساسات دیگران بازی می کنند؟
 7. چگونگی برقراری رابطه جنسی در شب زفاف ! «مهم»
 8. انتقام عشقی؛ گرفتن یا نگرفتن !!! «مهم»
 9. دلایل افزایش سن ازدواج در ایران چیست؟
 10. بهداشت جنسی در خانم ها !
 11. با چه کسی ازدواج کنیم؟
 12. خوب و بد یک نامزدی طولانی چیست؟
 13. ازدواج موفق تر با سه سوال کوتاه ! «مهم»
 14. ازدواج در جزیره آدم خوارها - ماندن در دو راهی ازدواج !
 15. چگونه همسر ایده آل خودمان را پیدا کنیم؟
 16. آیا اختلاف سنی در ازدواج مهم است؟
 17. ده روش فوق العاده جذب برای ازدواج !
 18. هشت عادت بد که باید بعد از ازدواج ترک کرد ! «مهم»
 19. چرا حتما باید ازدواج کنیم؟
 20. بهترین سن ازدواج چه سنی است؟
 21. چگونه با همسرم زندگی شادی داشته باشم؟
 22. چگونه شوهر خوبی باشیم؟
 23. کلید های ازدواج موفق چیست؟
 24. چرا باید عاشق بشویم؟
 25. آیا جذابیت یعنی زیبا بودن؟!
 26. واقعیات اساسی ازدواج چیست؟
 27. فواید ازدواج کردن
 28. سوالات قبل از ازدواج، چیزهایی که باید قبل از ازدواج بدانیم!
 29. مجلس بله برون !
 30. مردان بیشتر درگیر عشق می شوند یا زنان ؟
 31. آفت عشق چیست؟ وابستگی آفت عشق است !
 32. روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی !
 33. نکته های شیرین و خواندنی در مورد ازدواج !
 34. آقایان چطور همسر انتخاب می کنند ؟
 35. ایجاد ارتباط موثر در اولین ملاقات با هنر گفتگو !
 36. مهمترین اشتباهات دختران در ازدواج !
 37. تأملی بر روابط دختر و پسر در جامعه دینی !
 38. انتخاب همسر از روی جذابیت صحیح است؟
 39. آیا ازدواج به معنای پایان آزادی است؟
 40. تاثیرات ازدواج بر مردها چیست؟
 41. آیا طرف مقابل شما واقعا قصد ازدواج دارد؟
 42. راه های کاهش درد قاعدگی ! «مهم»
 43. چگونگی رابطه جنسی در دوران نامزدی ! «مهم»
 44. آیا مهریه سنگین می تواند ضامن خوشبختی افراد باشد؟!
 45. زنان، ازدواج سنتی یا ازدواج مدرن ؟!
 46. گفتگوهای مهم و اساسی قبل از ازدواج چیست؟
 47. رابطه تحصیلات دختران و تأخیر در ازدواجشان !
 48. سرمایه ای برای دخترم ... «داستان کوتاه»
 49. خواستگاری دختر از پسر !!!
 50. تاثیر چاقی در زندگی زناشویی !
 51. بی اطلاعی مردان از عشق همسرانشان!!! «مهم»
 52. تاثیر قیافه بر میزان عشق !!!
 53. چگونه همسرمان را بشناسیم؟
 54. دردسرهای ازدواج فامیلی !
 55. بهترین مدت دوره نامزدی و مشکلات دوران نامزدی چیست؟
 56. شش مانع ازدواج ما چیست؟
 57. کینه شب بله برون !!! «مفید»
 58. چگونه عاشق شویم ؟
 59. چگونه بر فشارهای قبل از ازدواج غلبه کنیم؟
 60. گفتگوهای مهم قبل از ازدواج ! «مهم»
 61. چطور بفهمید خواستگارتان عصبی است؟
 62. شکسته شدن حریم‌ها با ازدواج موقت
 63. کدام ازدواج ها ریسک بالاتری دارند؟
 64. چطور به خواستگار خود جواب رد دهیم؟
 65. فریب کدام پسر ها را نخوریم؟
 66. ده مورد خطرناک برای انتخاب همسر!
 67. چگونه هم زمان ارضا شویم؟
 68. مشاور ازدواج چه کمکی به ما می‌کند؟
 69. رابطه جنسی در دوران عقد را چگونه انجام دهیم؟ چطور باشد؟
 70. هشت ویژگی مهم یک مردا واقعی چیست؟
 71. در مراسم خواستگاری چه کنیم؟
 72. زیبایی چه نقشی در ازدواج شخص دارد؟
 73. کی با کی ازدواج کنه بهتره؟!
 74. قبل از ازدواج تان انسان سالمی شوید!
 75. ازدواج به شرط تغییر !
 76. خط قرمزهای پزشكی در ازدواج چیست؟
 77. نحوه برگزاری مراسم عروسی
 78. چه ازدواجی به درد نمی خورد؟
 79. دو نوع شوهر وجود دارد، میدونستید !
 80. چهار برتری مرد نسبت به زن ها چیست؟
 81. عشق نا فرجام، وقتی به او نمی رسید!
 82. نشانه های علاقه مندی دختران را بشناسید
 83. چرا مشاوره‌ی پیش از ازدواج مهم است؟
 84. آداب خواستگاری
 85. 10 رابطه که سرانجامی ندارد!
 86. دلایلی خوب برای ازدواج نکردن!
 87. علائم علاقه مندی زنان به شوهرشان! «مهم»
 88. برنامه ریزی برای رابطۀ جنسی با همسر! «مهم»
 89. برنامه‌ریزی برای تفریحات لذت‌بخش با همسر! «مهم»
 90. تنوع طلبی بی تعهدی به همسر !!! «مهم»
 91. چگونه روابطی قوی‌ و مستحکم‌ داشت باشیم ؟
 92. همۀ ما مرتکب اشتباه می‌شویم !
 93. خیانت جنسی یا احساسی ؟
 94. چهارده اشتباه مردان هنگام دعوا با همسرانشان! «مهم»
 95. نیاز به شریک زندگی ضعف نیست.
 96. تفاوت نیاز مردان و زنان !
 97. مردان نیازمند و احساسی زنان را دل سرد می‌کنند.
 98. چرا زنان به مردان نیاز دارند؟
 99. پاسخ احساسی زن به عملکرد مرد!
 100. مردان می‌تواند همسرشان را در مواجه با استرس‌ها یاری دهند!
 101. چگونه مرد را خسته و درمانده ‌کنید!!!
 102. آیا مشکل فقط شریک زندگی‌ماست؟
 103. چرا مرد علاقه سابق را به همسرش ندارد ؟
 104. چگونه مورد حمایت همسر خود باشیم؟! «مهم»
 105. چگونه از مردان طلب حمایت کنیم!!!
 106. هنگامی که زنان، مرد می‌شوند!!!
 107. چرا زنان در زمان بازگشت به خانه استرس دارند؟!
 108. انتظارات غیر واقعی همسران از یکدیگر!
 109. رفتار هایی که باعث بروز برخورد و نزاع می‌شوند!
 110. زنان می‌خواهند مردان هم مثل آنها باشند!
 111. روش تقویت ماهیچه های کنترل کننده انزال - رفع مشکل زود انزالی!
 112. علل کاهش توانایی جنسی در مردان چیست؟
 113. درمان های دارویی اختلالات نعوظ! «مهم»
 114. درمان‌های طبیعی برای اختلال نعوظ! «مفید»
 115. مشکلات انگیختگی جنسی در زنان را بشناسید!
 116. نقش روانشناس در تشخیص و درمان ناکارآمدی جنسی چیست؟
 117. اختلال عملکرد جنسی - ناکارآمدی جنسی!
 118. شکسته شدن آلت تناسلی مرد!
 119. بزرگ کردن آلت تناسلی مردان
 120. ناکارآمدی جنسی یعنی چی؟!
 121. گیاهان موثر در تقویت قوای جنسی؟! «مهم»
 122. 5 راه برای تقویت قوای جنسی! مهم و ویژه!!!
 123. پریاپیزم , نعوظ مداوم و دردناک
 124. درمان اختلال نعوظ
 125. انواع اختلالات نعوظ
 126. روشهای تشخیص علت اختلال نعوظ در مردان!
 127. روشهایی برای جلوگیری از خودارضایی! «مهم»
 128. وظایف اخلاقی زن در برابر شوهر چیست ؟
 129. آیا اشباع همسر جایز است؟
 130. غسل‌های واجب زن را بدانید.
 131. چه کارهایی بر جنب حرام است ؟
 132. مکروهات جنابت چه می باشد؟
 133. شرایط جنابت چگونه می باشد؟
 134. راه تشیخص منی و احتلام در زن چیست؟
 135. احکام شرعی جنین مرده چه می باشد؟
 136. مذی، وذی و ودی را توضیح دهید؟
 137. استبراء از بول و استبراء از منی چگونه انجام می‌شود؟
 138. احکام غسل پس از آمیزش به چه صورت می باشد؟
 139. احکام شرعی عقیم دائمی و موقت چیست؟
 140. حکم بستن لوله زن و مرد برای جلوگیری از بچه دار شدن چیست؟
 141. آیا زن می‌تواند هنگام آمیزش به طور طبیعی عزل کند؟
 142. استمنا با همسر چه حکمی دارد؟
 143. مکروهات آمیزش چیست؟
 144. تاثیر تعداد دفعات انجام نزدیکی روی زنان!
 145. چرا زنان میل جنسی‌ را از دست می‌دهند؟
 146. اوج لذت جنسی در زنان!
 147. ده اصل مهم در مورد رابطه جنسی «بسیار مهم»
 148. نقطه جی در خانم ها!
 149. اثرات رابطه جنسی سالم بر سلامت
 150. عـوامـل مـوثـر بـر میـل جـنـسـی !!! «مهم»
 151. علل و راه‌حل بی‌میلی جنسی در مردان چیست؟ «مهم»
 152. تاثیر اندازه آلت تناسلی در روابط جنسی! «مهم»«جالب»
 153. چگونه با کلمات انگیزه و تمایل جنسی را افزایش دهیم؟! «مهم»
 154. تعداد دفعات آمیزش شما با همسرتان چقدر است ؟ «مهم»
 155. چگونه همسر خود را تحریک کنیم ؟
 156. استروژن
 157. راه های طبیعی برای افزایش سطح تستوسترون در زنان!
 158. سطح تستوسترون طبیعی در زنان چقدر باید باشد؟
 159. تستوسترون
 160. چه غذاهایی باعث افزایش سطح هورمون تستوسترون می‌شوند؟
 161. کم خوابی ، سطح تستوسترون را کاهش میدهد!
 162. 3 راه برای استحکام رابطه جنسی که خانم‌ها باید بدانند!!!«مهم»
 163. تاثیر لباس زنان در روابط جنسی!!! «مهم»
 164. چگونه زندگی جنسی خود را به گرمی روزهای نخستین باز گردانیم؟
 165. چگونه به خواسته های جنسی خود دست پیدا کنیم؟
 166. چگونه به همسرمان ابراز عشق کنیم؟
 167. چگونه از دل زدگی جنسی خانومها جلوگیری کنیم؟!! «مهم»
 168. کاهش میل‌جنسی در اثر حساسیت فصلی!
 169. انزال خانم‌ها
 170. اسراری که خانم ها باید در مورد خودشان بدانند!
 171. چند نکته مهم در مورد ماساژ جنسی!!!
 172. ماساژ جنسی
 173. نسبت شهوت جنسی در زنان و مردان!
 174. تحریک جنسی با کمک حواس پنجگانه
 175. مدت زمان اوج میل جنسی در زنان و مردان!!!
 176. ضروری‌ترین نیازهای اساسی خانم‌ها! «مهم»
 177. افزایش میل جنسی در 3 روز!!! «جالب و مفید»
 178. نشانه ارضا شدن خانم ها چیست؟
 179. روش های تنگ کردن واژن! تنگ کردن مهبل!
 180. رابطه بین سن زن و شوهر و میزان میل جنسی!
 181. انتخاب نوع لباس به منظور جذب همسر!!!
 182. چگونه همسرم را تحریک کنم؟ تحریک حین نزدیکی برای زن و مرد!
 183. مهارت لذت بردن از همسر!
 184. افزایش میل جنسی با غذا , تغذیه و تاثیر آن بر میل جنسی!
 185. تاثیرات مصرف قرص‌های ضد بارداری روی میل جنسی!
 186. دلایل شکست روابط عاشقانه چیست؟
 187. چگونه همسرمان را ببوسیم؟ بوسه های خاطره انگیز!
 188. چگونه یک رابطه جنسی عالی داشته باشیم؟ «ویژه خانم ها»
 189. استفاده از مواد لیز کننده برای نزدیکی,استفاده از ژل روان کننده!
 190. تاثیرات قرص های ضد بارداری بر روی شهوت و میل جنسی!
 191. تاثیر دوره ماهانه خانم ها بر میل جنسی!
 192. شناخت خواسته های همسر بعد از انجام نزدیکی! «خیلی مهم»
 193. نقش زنان در ارگاسم مردان چیست؟ «مهم و جالب»
 194. اندازه آلت تناسلی مردان! «حتما بخوانید»
 195. ایدز , HIV , اچ آی وی !!! بیشتر بدانید! مهمه مهم!!!
 196. انواع بیماری‌های آمیزشی؟؟؟!!!
 197. آیا بیماری‌های مقاربتی از طریق رابطه جنسی دهانی منتقل می شوند؟
 198. بیماری‌های مقاربتی چه بیماری هایی هستند؟
 199. تبخال تناسلی
 200. جَرَب چیست؟ گال چیست؟ بیشتر بدانید!!!
 201. زگیل تناسلی، نحوه انتقال زگیل تناسلی!!!
 202. سوزاک چیست؟ پیشگیری و درمان سوزاک!!!
 203. سیفیلیس چیست؟ پیشگیری و درمان سیفیلیس!!!
 204. شانکروئید چیست؟ پیشگیری و درمان شانکروئید!
 205. کلامیدیا تراکوماتیس (Chlamydia trachomatis) نوعی باکتری است!
 206. مهم‌ترین بیماری‌ های ناحیه تناسلی در مردان «مهم»!!!
 207. نکاتی کلیدی درباره بیماریهای مقاربتی که باید بدانید!
 208. واریکوسل چیست؟درمان واریکوسل چیست؟پیشگیری از واریکوسل!
 209. ویروس هپاتیت ب، راه های انتقال, درمان و پیشگیری از آن!
 210. عفونت واژینیت (Vaginitis) یا مهبل چیست؟
 211. سرطان گردن رحم یا سرطان دهانه رحم «بیشتر بدانید»!
 212. ویروس پاپیلوم انسانی (HPV) و سرطان‌های مرتبط!
 213. بیماری باکتریایی کلامیدیازیس، تشخیص و درمان آن«کامل»!
 214. عفونت کلامیدیایی , علائم و عوارض و درمان «توضیحات کامل»!
 215. عفونت مهبل , انواع عفونت مهبل , درمان عفونت مهبل «کامل»!
 216. دلایل خشکی واژن و درمان آن با توضیحات کامل و دقیق!
 217. انواع روش های درمانی بیماری ایدز HIV با توضیحات کامل!
 218. انواع ایدز و تفاوت بین آن ها، HIV-1 و HIV-2 «بیشتر بدانید»!
 219. چه مدت بعد از تماس مشکوک باید آزمایش HIV را انجام داد؟!
 220. نکات مهم و کلیدی بهداشت جنسی بانوان را بدانید!
 221. رابطه جنسی نامطمئن و راه های حفاظت شدن از آن!
 222. علائم بیماری های آمیزشی و درمان بیماری‌های آمیزشی چیست؟
 223. بهترین روش برای کاهش التهاب مهبلی چیست؟
 224. ابزار درون‌زهدانی «آی یو دی IUD» برای پیشگیری از بارداری!
 225. تنظیم خانواده چیست ؟
 226. قرص جلوگیری اورژانسی از بارداری!
 227. وازکتومی چیست؟ همه چیز در مورد وازکتومی!!!
 228. انواع روش های پیشگیری از بارداری!
 229. آلت تناسلی مردان + تصاویر علمی و تشریحی!
 230. آناتومی آلت تناسلی مردانه + تصویر آناتومی!
 231. دستگاه تولید مثل مردانه و وظایف آن!
 232. اطلاعاتی در مورد رَحِم بانوان!
 233. توضیحاتی در مورد آلت تناسلی زنان!
 234. تغییرات هورمونی و جسمی بانوان در زمان یائسگی!«مهم»
 235. قرص اچ دی HD و نحوه ی مصرف آن!
 236. قرص ال دی LD و نحوه ی مصرف آن!
 237. شناخت و بررسی دقیق انواع کاندوم «مفید و جالب»!
 238. اطلاعات بیشتر و کامل در مورد چسب های ضد بارداری!
 239. جلوگیری از بارداری با استفاده از تزریق!
 240. جلوگیری از بارداری با نور پلانت Norplant !
 241. روش های جلوگیری از بارداری با مواد اسپرم کش!
 242. نکات کلیدی نحوه ی افزایش حجم اسپرم آقایان!
 243. آمیزش جنسی چیست ؟
 244. لذت جنسی چیست؟ تعریف دقیق لذت جنسی چه می باشد؟
 245. دانستنی های شب زفاف و مسائل مربوط به آن!
 246. علل مقاربت دردناک در زنان چیست؟
 247. تحریک جنسی و توضیحاتی مفید و جالب در مور آن!
 248. پرده بکارت چیست؟ انواع پرده بکارت کدامند و تعاریف آن چیست؟
 249. رابطه مقعدی و سرطان بوون (BOWEN) چه رابطه ای باهم دارند؟
 250. آمیزش مقعدی، آری یا نه؟ دلایل و توضیحات!
 251. انزال چیست؟ ویژگی ها و خصوصیات آن را بشناسیم!
 252. زاویه قرار گرفتن آلت تناسلی مردان و ویژگی های آن!
 253. احساس درد زنان در رابطه جنسی، دلایل و راهکارها!
 254. انزال چیست؟
 255. »مقاله ویژه« رشته های عصبی کنترل کننده ارگاسم در زن!!!
 256. نشانه های ارگاسم در مردان و زنان را بشناسید!
 257. نکاتی که مردان باید در رابطه جنسی بدانند!
 258. نکاتی که باید در اولین آمیزش تان رعایت کنید.
 259. چگونه به اوج لذت جنسی برسیم؟
 260. دلایل انقباض غیرارادی مهبل چیست؟
 261. راه های بزرگتر و سفت تر کردن آلت تناسلی مردان چیست؟
 262. نعوظ صبحگاهی نشانه چیست؟
 263. بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی چه موقع است؟
 264. سوالات مهم و اساسی در مراسم خواستگاری " 5 سوال ویژه "
 265. ازدواج‌ های ممنوع از دیدگاه اسلام
 266. فرار دختر و پسر از خانه برای ازدواج ؟!!!
 267. مسائلی که باید قبل از ازدواج مطرح شوند کدامند؟
 268. مشخصات همسر ایده آل چیست؟
 269. موانع ازدواج دختران چیست؟
 270. موانع ازدواج پسران چیست؟
 271. دوستی دختر و پسر آری یا نه؟
 272. شکست عشقی و تاثیرات روحی و روانی آن.
 273. یازده اشتباه دخترانه در ازدواج کدامند؟
 274. نحوه ی برگزاری مراسم عروسی با هفت نکته!
 275. رابطه اعتماد به نفس و زناشویی زوجین
 276. روش های کم کردن میل جنسی ؟! «مفید»
 277. هفت عامل موثر بر میزان میل جنسی چیست؟
 278. چگونه حامله بشوم؟ «بسیار مهم»
 279. چرا نباید با همسرمان قهوه بخوریم؟! «جالب»
 280. خانم ها بخوانند » چه چیزی باعث بی میلی جنسی آقایان می شود؟!
 281. آیا با گذشت زمان میزان میل جنسی کم می شود؟
 282. سه مشکل اساسی بانوان در رابطه جنسی و مقاربت «مهم»
 283. در مورد بهداشت جنسی در خانم ها!
 284. آیا مردها هم دچار یائسگی می شوند؟
 285. چهار دلیل بی میلی جنسی چیست؟
 286. رابطه بیماری قلبی و فعالیت جنسی چیست؟
 287. عواملی که باعث سردی جنسی مردان می شود؟!
 288. چگونه خودارضایی را ترک کنم؟
 289. بارداری خارج از رحم چیست؟
 290. 5 اشـتـبـاه جـنـسـی مـردان را بدانید
 291. اختلاف سنی بالا زوجین و مشکل روابط جنسی !
 292. راه های پیشگیری فوری از بارداری چیست؟
 293. چگونه رابطه جنسی صمیمانه ای داشته باشم؟
 294. باورهای غلط در مورد روش های ضدبارداری !
 295. کدام روش ضدبارداری موثرتر است؟
 296. روش های پیشگیری از بارداری زنانه و مردانه !
 297. تاثیر رابطه جنسی بهداشتی بر سلامت فردی چیست؟
 298. هویت جنسی یعنی چه؟
 299. اعتیاد جنسی چیست؟
 300. فواید و اهمین بوسه در رابطه زناشویی چیست؟


دیدگاه ها()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic