تداوم تماس‌ها

هر زوج در روند معاشقه دو طرفه بتدریج الگوی ثابتی را برمی‌گزینند و ادامه میدهند. واضح است که شما روشی را انتخاب می‌کنید که در آن موفق‌تر بوده‌اید، تنش کمتری داشته‌اید و لذت بیشتری از آن برده‌اید. در عین حال توجه داشته باشید که راههای لذت آفرین دیگری هم وجود دارند که هیچگاه به آن توجه نداشته‌اید. در این برنامه سعی داریم با تأکید بر ضروری‌ترین نیازهای اساسی خانم‌ها (بعنوان سنبل نیازمندیهای عاطفی) امکان درک متقابل و رجوع به دوران جنسی اولیه کودکی را فراهم آوریم.

 

دست در دست هم

لمس کردن و در آغوش گرفتن، خاطره احساسات خوب روزهای ابتدایی زندگیمان، هنگامی که در آغوش مادرمان بودیم را برایمان زنده می‌کند. در هر فرصتی که ممکن است به همسرتان نزدیک شوید و به او نشان دهید که او را در غیر از لحظات نزدیکی نیز دوست دارید. این چیزی است که برای خانمها بسیار مهم است. با توجه به نمونه‌های ذیل از هر فرصتی برای ابراز علاقه قلبی خود استفاده کنید.

هنگام تماشای تلویزیون روی مبل بنشینید و در حالیکه همسرتان را روی پامینشانید او را در آغوش بگیرید.

هنگام قدم زدن در فضای باز دستان او را در دست بگیرید و یا بازو در بازوی هم حرکت کنید.

در سینما، تئاتر یا پارک هر جا که در کنار هم نشسته‌اید بازوی خود را به دور او حلقه کنید و او را به خود بفشارید.

در هر فرصت مم2کن در خانه با لمس بدن همسرتان و شوخیهای فیزیکی ملایم او را سرحال آورید.

ماساژ عضلات بدن

توصیه می‌کنیم در هر فرصت مناسب برای رفع خستگی همسرتان پشت سر او قرار بگیرید و با حرکات و فشار انگشتان هر دو دست، عضلات کنار گردن و شانه‌های دو طرف را ماساژ دهید. هر وقت که فرصت دارید و به اصطلاح کار خاصی برای انجام دادن ندارید وقت خود را به یک جلسه ویژه ماساژ اختصاص دهید. از همسرتان بخواهید که بجز یک شلوارک (یا مایو) بقیه لباسهایش را از تن در آورد. بدون آنکه قصد نزدیکی داشته باشید.

از او بخواهید روی تخت به شکم دراز بکشد. با استفاده از یک روغن ماساژ یا کمی روغن زیتون یا وازلین کف دو دست خود را آغشته کرده و تمام پوست پشت تنه را با آن چرب کنید(در صورت تمایل همسرتان ماساژ را بدون استفاده از نرم کننده انجام دهید). به آرامی عضلات اطراف ستون مهره‌ها را از پایین به بالا ماساژ دهید. بعد نوبت به عضلات کتف، دور گردن، شانه و عضلات بازو و ساعد می‌رسد.

بعد نوبت به عضلات پا و ساق پا و کف پا می‌رسد. در هر مرحله از او بپرسید که وی چه احساسی دارد و دوست دارد ماساژ را به چه صورتی ادامه دهید. بعد از او بخواهید به پشت برگردد و به همین گونه عضلات دور گردن، شانه‌ها، سینه‌ها، پهلوها، عضلات جلوی ران و ساق پا را ماساژ دهید. به او بگویید لازم نیست او هم در همان جلسه این کار را برای شما انجام دهد. در فرصتی دیگر جایتان را با همدیگر عوض خواهید کرد و این دفعه همسرتان شما را ماساژ خواهد داد. بعد از خاتمه جلسه ماساژ، برای وی قهوه، چای یا نوشیدنی مورد علاقه‌اش را بیاورید و در کنار هم آن را با شرینی صرف کنید.


دیدگاه ها()   
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic